PDA

Vaata täisversiooni : 100Y - 101 estonia 010 vastu

wer1
17-05-07, 23:13
kas on mõtet vahetada estonia 010 võimend 100y - 101 vastu mõlemad aparaadid on suht korras

TeeTL
18-05-07, 00:44
paradoks: Ainuke juhus, kus see vahetus oleks mõtekas, oleks siis, kui sa ei oleks pidanud sellist küsimust esitama.
vihje: Kas oled seda 100Y-101 näinud-katsunud ka, või tähendab see sinu arusaamises midagi muud kui sellist käkki (http://www.zone.ee/foorumnoeasy/tiit/IMAGE0047.JPG?2) ? vt. ka http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=22122&highlight=100y-101

wer1
18-05-07, 11:08
ära sa nüüd arva et ma ei tea mis võim see on sellega on saand ka üks sünna peetud mille käigus oleks isegi s90-ne bassikas läbi läind(peaaegu)
aga mis oleks selle aparaadi 100y - 101 hind rahades(eeq) võim on selline ise http://www.hot.ee/tamkat/voim1.jpg ja kaalub oma 20kg vähemalt

TeeTL
18-05-07, 12:04
sellega on saand ka üks sünna peetud mille käigus oleks isegi s90-ne bassikas läbi läind(peaaegu)

...siis tasub muidugi veel proovida, äkki teinekord õnnestub :rolleyes:

humax
18-05-07, 17:36
kas on mõtet vahetada estonia 010 võimend 100y - 101 vastu mõlemad aparaadid on suht korras

Seda kas on mõtet, peaksid ise teadma! See vastus või nõuanne või postitus on nüüd küll mõeldud lasteaia vanemale rüma liikmele, sest sellised seadmed soetatakse ikka vajaduse ja otstarbe järgi, mitte aga lauslolluse tasemel, et peaaegu lasi valjuka läbi ja on suht korras! See väide on sama rumal, nagu keegi tütarlaps on natukene rase. On kaks võimalust, kas valjuks lasti läbi ja kuulub prügikasti või on korras ja kasutatakse edasi.Mis võimenditesse puutub siis Est. 010 on kõrgema klassi stereo võimendi, mida kasutatakse heli taasprodutseerimisel ja ruumide helindamisel, tasemel mis on oma kvaliteedilt vastav kõrgema klassi tasemele. TU-100-101 on aga mõeldud oma klassifikatsioonilt neljanda katekooria kvaliteedi tasemele ja seda translatsiooni liinide kasutamise korral, mille liini väljundis kasutati kas 30V või 120V liini pinget ja loomulikult on ta mono variant.Seega ka puudub vajadus parema kvaliteedi järgi ja on oma kvaliteedi näitajate poolest tunduvalt kehvem. Ma ei peatu teemal mida on seal võimalik ümber teha, ja see on võimalik, kuid saab kasutada võimuna. Selleks vaevalt sa võimeline oled, sest seda eeldab küsimuse sisu? Pealegi kas on üldse mõtet? Ma ei tea kui vana on küsimuse esitaja ja milline on tema tehniliste teadmiste pagas antud teema käsitlemisel, kuid järeldan, et mitte vastaval tasemel, sest vastasel juhul poleks nii rumalalt küsitud. Lõpetuseks, võid ju oma korraliku mobiili ka vahetada vande roostes kahvlite ja nugade vastu, kuid kas sa ka neid kasutad see on teine teema.Kui aga toas peab olema VÕIMENDI siis võid ju vahetada ja sellisel puhul pole kvaliteet ja kasutusala määrav, kuid on millega kekutada!:rolleyes:

wer1
18-05-07, 20:55
tänud et vastasite noh eks ma siis üritan selle äri ära teha kuna see aparaat läheks niikui nii läbudel muusika tekitamiseks(müra) nii et klvaliteet pole väga oluline ja selle estonia 010 pärast pole ka muret kuna (ma kavatsen selle kuu lõpus endale veel kaks sellist komplekti osta) sain natuke jälle targemask:D noh selle kõlli koha pealt oli asi nii et kui oleks natuke veel kõvemaks keerand siis oleks lihtsalt laiali lennand kuna isegi natuke juba käis üle:D (ma keerasin bassi liiga palju)

wer1
18-05-07, 21:13
sihke küssa ka kui palju oleks selle 100y - 101 oma hind kui osta:confused: pakkub ikka huvi ja tahasks saada