PDA

Vaata täisversiooni : Kas Eestimaal on kuskilt saada metal reel to reel kassette?

hiss
20-01-08, 01:33
Kas leidub möni koht kus oleks näiteks myygil korralikuma kvaliteediga kassetid vöi on nad täielikult välja surnud?

martinj
20-01-08, 08:23
Tunnen ka huvi.
Muide üleüldse hakkavad kassetid poest kaduma.
Peaks igaks juhuks neid tühje varuma. Aga krt igasugust ei taha.

Rom
20-01-08, 10:54
Samast loogikast lähtudest varusin aasta tagasi kassette, aga oh imet kvaliteeti poes müüdavatel POLE. Omakahin on nii suur nagu oleks tuult peale salvestanud:) Kui leiate koha, kus profimaid asju müakse siis ostke aga tava kaubandusest hoidke eemale.

martinj
20-01-08, 16:07
Ometi on need poes ju "lõu noise ja hai autput".

Kusjuures nendel tdk SA koroomkassettidel pole häda midagi . Aga poest kuramuse kadunud.
Pole ammu Rock-Al mare kaubakeskuses käinud. Seal oli mingi Sony putka, kust võis ka raske raha eest veel "metal" kasette saada..

Arol
21-01-08, 10:33
Ju siis korralikumad firmad hakkavad kassettide tootmisest loobuma - ei too enam nii palju sisse.

liivapaber
23-01-08, 02:47
Kas leidub möni koht kus oleks näiteks myygil korralikuma kvaliteediga kassetid vöi on nad täielikult välja surnud?
vabandan offtopicu pärast.
mul on kiles kasette mingi 100tk. kõik on erinevad, metal tape on nende hulgas umbes paarkümmend. kollektsioneerisin nimelt kunagi ja jätsin igast kassetist ühe alles.
odavat baska seal polegi, kui välja arvata need nüüdseks haruldused mida meil poes müüdi. eks paljud vist mäletavad neid siniseid maxelle, punaseid agfasid, halle denoneid, tdk jms mis kaheksakümmnendate algul poeletil 9 rubla maksid. ainuke kassett mis tollest ajast puudu jäi oli see pruunikas jvc, seda ei leidnud enam hiljem kile sees

jaansan
02-02-08, 20:32
tre , vaatasin kah siin nats ringi . metal kassetid kõik maxelli toodang . niipaljuga saan aidata .

sebastian
04-02-08, 20:10
Seal oli mingi Sony putka, kust võis ka raske raha eest veel "metal" kasette saada..
Minu teada pole seda putkatki enam..:rolleyes:

Tallinna poodides pole Cr enam näinudki. Isegi (kunagi) üsna populaarne TDK D on muutunud defitsiidiks.

jaansan
05-02-08, 08:09
kui keegi on huvitatud , võin paar kassetti osta ja prooviks eestisse toimetada , kes tahab , hind jäi 5-6 eur , vahele 90 min . 60 min olid odavamad . tegu siis maxell toodanguga .

Arol
05-02-08, 15:51
kui keegi on huvitatud , võin paar kassetti osta ja prooviks eestisse toimetada , kes tahab , hind jäi 5-6 eur , vahele 90 min . 60 min olid odavamad . tegu siis maxell toodanguga .

See ei käi küll siia kassetti teema alla. Aga ming huvitaks, mis hinnaga oleks võimalik kätte saada lintmaki linte???

jaansan
05-02-08, 21:22
See ei käi küll siia kassetti teema alla. Aga ming huvitaks, mis hinnaga oleks võimalik kätte saada lintmaki linte???ei oska öelda , pole huvi tundnud . hakkan uurima . läheb nats aega.

andreie
05-02-08, 21:28
Kas peab just olema reel to reel kasset -- ma pole tavalisega võrreldes vahet märganud.

martinj
06-02-08, 10:04
Minu teada pole seda putkatki enam..:rolleyes:

Tallinna poodides pole Cr enam näinudki. Isegi (kunagi) üsna populaarne TDK D on muutunud defitsiidiks.
Hehee, käisin nädalavahetusel mustika onoffis ja ostsin ära sealt üsna hulgi Sony kroomkassette !!!! kes otsib, see leiab. Krt, oleks pidanud kõik ära ostma .
Martin@kahetseb.

TeeTL
06-02-08, 10:56
tjah, kassetivaru pole paha, kui hamstri kombel varusid põske koguda, aga mida uut sinna lindistada on?
CD pealt pole ju mõtet. raadiost ka mitte. Vinüülilt?

marley
06-02-08, 12:16
noh, kui olemas mõni portatiivne korralik kassetikas, saab häid bootlege
teha kontsertidest. ja kui cd-mängija on suht s***, siis korralikule kassetile
lindistamine korraliku kassetikaga "silub" heli kõrvale meeldivamaks.
ja kodustuudio harrastajatel on head lindistustulemust analoogiga lihtsam
saavutada kui digitaaliga -- praegu foorumis müügil olev Tascam 38
kiirusega on selleks väga hea relv.

ps. jaansan, oleks ka suurtest lintidest huvitatud

Elektrik
07-02-08, 00:33
TDK'lt pole keegi otse küsinud/ostnud?

http://www.tdk.ee/default.asp?kuva=10000&grupo=kassetid&go=2&id=&databaas=1&otsi=&kirjeldus=&pildida=1

jaansan
07-02-08, 11:38
noh, kui olemas mõni portatiivne korralik kassetikas, saab häid bootlege
teha kontsertidest. ja kui cd-mängija on suht s***, siis korralikule kassetile
lindistamine korraliku kassetikaga "silub" heli kõrvale meeldivamaks.
ja kodustuudio harrastajatel on head lindistustulemust analoogiga lihtsam
saavutada kui digitaaliga -- praegu foorumis müügil olev Tascam 38
kiirusega on selleks väga hea relv.

ps. jaansan, oleks ka suurtest lintidest huvitatuduurin juba asja .

jaansan
07-02-08, 21:25
tre . leidsin ainukese koha soomes , kus neid veel müüakse . küsitlesin kõik audiofiilid läbi . kõik ütlesid , et ainuke koht kust veel saab . kas varsti enam üldse saab . . hinna kohta ei oska midagi öelda , kallis või odav , kel huvi andku teada , pole teada kauaks kaupa jätkub . niisiis minupoolt kõik . enam ei oska aidata . tuleb valida audiotarvikeet . ja siis kelanauhat . http://www.kt-honkava.fi/ . veel niipalju , et lisandub soomesisene postikulu .

paadikapten
08-02-08, 23:30
See ei käi küll siia kassetti teema alla. Aga ming huvitaks, mis hinnaga oleks võimalik kätte saada lintmaki linte???

Ma sain kunagi neid tasuta ja terve kuhja. Aga kuna see kuhi hakkas ruumi võtma, andsin peaaegu kõik ära, alles jätsin vaid paar rulli juhuks, kui viitsin oma Uher 400 Report-L reporterimaki korda teha. Selles hunnikus olid vaid vene lindid ja neistki enamus väsinud... otsad olid puruks rebitud ning kvaliteet kõikus suurtes piirides.

Kassettidega seoses aga küsimus: kas odavad digidiktofonid (ma mõtlen ikka diktofone, mitte diktofoni funktsiooniga MP3 mängijaid) on paremad kui tavakassetiga diktofon? Endal on Panasonic RQ-L11 kassetikas, millele ise välise mikri külge aretasin. Tundlikkust tal on ja võtab lindile ka bassihelisid (krishnaiitide trumme olen sellega lindistanud), aga samas ikkagi kerge, lindistuse vaiksetes kohtades kuuldav mürin on sees. Originaalmikriga oli see müra tiba kõvem.

Daddario
10-02-08, 15:18
Tegelikult küsiks kasettide kohta:
http://www.thomann.de/gb/sony_uxs_c90.htm
http://www.thomann.de/gb/thomann_cassette_c40.htm

Kas sellised on kasutuskõlblikud, või on viimane saast?

jaansan
12-02-08, 11:56
tre . huvipärast küsiks , kas minu saadetud netiaadressist oli kasu ka ? lisan veel ühe aadressi . http://www.kt-honkava.fi/cgi-bin/shop/shop.cgi?mark=EMTEC/%20QUANTEGY&title=KELANAUHAT&search=KELANAUHAT&icon=kela . siin vähe suurem valik . kui see kedagi muidugi aitab . kui tarvis , võin tellida ja eestisse saata .

martinj
12-02-08, 15:24
Neid sony omasid olen kasutanud ja viimati ostsingi neid.
Päris head. See teine tundub saast olema..

marley
15-02-08, 20:34
tre . huvipärast küsiks , kas minu saadetud netiaadressist oli kasu ka ? lisan veel ühe aadressi . http://www.kt-honkava.fi/cgi-bin/shop/shop.cgi?mark=EMTEC/%20QUANTEGY&title=KELANAUHAT&search=KELANAUHAT&icon=kela . siin vähe suurem valik . kui see kedagi muidugi aitab . kui tarvis , võin tellida ja eestisse saata .

tänud jaansan: vaikus, kuna olin nädal ära välismaal.
vaatan ja vastan homme-ülehomme, kui pisut puhanud (-;