+ Vasta teemale
Nitan vasteid 1 kuni 11 11-st

Teema: УИП-1

Moderaator maaalune Kasutaja maine on neutraalne maaalune avatar

Algseade УИП-1

http://www.jogis-roehrenbude.de/Roeh...eile/uip-1.pdf

Riputan siis sellise "pisikese" aparaadi tehnilise dokumentatsiooni koos skeemiga,et juhtida thelepanu asja sisule - on ikka powerit!!!
    Kasutan seda ise aastaid lambinduse alal.Vgev ENSV raud ja vimas trafo jms.Rammu jagub ka vga vimsate lampvimude testimiseks.Oli samuti uuem versioon e.УИП-2 olgugi,et viksem ja kompaktsem - kahjuks kapriissem.

Tegu siis mnele huvilisele kasuliku teabega.Ainuksi selline trafo maksaks juba poest ostes varanduse.Ja veel 8x ГУ50 stabikas ning tisperioodalaldi 4x 5Ц8С,annab aimu asja idust.Muidugi peab elamises ruumi olema kuhu selline kolakas mahutada...Minul asub ta eramus nneks - samas ktab ka tuba
    Kik meeldiv tuleb lambist...

Liikmed KaruTEC maine kipub olema madal

Algseade Vs: ???-1

Hea kui mnele lamp-stabilisaatorid meeldivad
    Sina viisid vist minu juurest need kaks (vist)toiteplokk-monstrumit ka minema ? Tuli meelde et ks drossel sai sealt millalgi vlja vetud, kui on tarvis siis astu lbi.

Aga ldiselt ma ei saa selle kolaka konstruktsioonist aru. Miks, prgu pralt, ei viks inimese moodi autotrafot kasutada ? Potekaga samale vllile panduna ? Mul on toiteplokk 0-600V, 3 faasiline ja nii umbes 10kW pidevat, kasutan ELFAst ostetud 3f autotrafot ja 3f silda koos kondedega. Ja kaalub 2 korda vhem. Kas vene ajal autotrafot ei tuntud ? Huvitav. Isegi isoleeritud trafodega tuleks see asi kergem, pakun et toodud 1500W juures ei kaaluks kokku le 20kg. A noh, ju siis sellel hetkel autotrafod olid defitsiit

Moderaator maaalune Kasutaja maine on neutraalne maaalune avatar

Algseade Vs: УИП-1

Ei mina see viija kll ei olnud!Ma asun hetkel Eestist peris kaugel ja juba pikemat aega.Minul on see juba aastakmneid kui nii viks elda
    Samas on mul ka samast ajastust prit Ida-Saksa RFT nn.toroidautotrafo vimsusega 2,5kW mis on eraldi primaari ja sekundaariga millega sai vanasti ka igasugu loomkatseid tehtud - praegu vedeleb nurgas...kll saaks vgevale vimule vinge toroidi : A -klassi vimule suurusjrgus 600W!Vi siis AB -klassi 1,2kW "rahulikku" moonutusvaba vimsust
    Kik meeldiv tuleb lambist...

Liige GU50 Kasutaja maine on neutraalne GU50 avatar

Algseade Vs: ???-1

Tsitaat Esmalt postitatud KaruTEC poolt
    Aga ldiselt ma ei saa selle kolaka konstruktsioonist aru. Miks, prgu pralt, ei viks inimese moodi autotrafot kasutada ?
    Kuulad vimu - kuuled toiteblokki, selles on ksimus... Kodanikud Ida-osariigest on kinud vlja dimensioneerimata idee toiteksimuste lahendamiseks - kuna vooluvrgust nd tuleb seda, mida sealt tuleb (pehmelt eldes: sousti), siis anoodalaldi toiteks tuleks koostada piisavalt vimas vimendi, seda trida siinusgeneraatoriga ja vljundist vtta ideaalilhedane siinuspinge alaldamiseks. Snaga - he vimuga toita teist УИП on sna lhedal sellele lahendusele.

Kodanikel idablokist on ilmselt kuplialune le kuumenenud.

Mina pakuks vlja hoopis teise lahenduse. Enamikes uutes elamistes on saada 3 faasiline toide. Tehke 12 pulsiga alaldi ja vljundpinge on ilma kondekateta alla 3% pulsatsiooniga. Trafoks 3 sambaga E sdamik (NB! Ei sobi 1faasi trafo sdamik, kuna sambad peavad olema vrdsete laiustega !). Ja sinna peale kaks komplekti sekundaare. Vib ka 24 pulsi alaldi teha, see on juba liiga hardcore vist. 12 pulsi korral nihkub pulsatsioonisagedus 600Hz peale, seda on palju lihtsam vlja filtreerida.

Liige GU50 Kasutaja maine on neutraalne GU50 avatar

Tsitaat Esmalt postitatud KaruTEC poolt
    Mina pakuks vlja hoopis teise lahenduse. Enamikes uutes elamistes on saada 3 faasiline toide.
    3 faasi peal on vimalik kasutada ka 3 tk 220V trafosid, millede sekundaarmhiseid kombineerides saab 3-faasilist alaldust rakendada. Silumine muutub tepoolest oluliselt lihtsamaks. Lampidega on voolud suhteliselt vikesed ja alaldatud voolu silumine pole lisuur probleem, kuid suurte transistorvimude juures, kus toitevoolud suured, oleks abi ilmselt oluliselt.

3x 1faasiline on lihtsalt rohkem rauda sdamikes. Aga see on ka variant.
    12 pulsi alaldi on sisuliselt 6 sekundaariga - hed on thes, teised kolmnurgas. Saame justkui 6faasilise pinge. Oleks aega, siis prooviks. ks kindel koht kus kasutada - zen amp.

Liige RaunoK maine kipub olema madal RaunoK avatar

Ega keegi ei oska elda palju see elajas koormuseta vrgust voolu vtab?

Liige umbellatus Kasutaja maine on neutraalne

pdf' is kirjas 1500W

Liige RaunoK maine kipub olema madal RaunoK avatar

Tsitaat Esmalt postitatud umbellatus poolt Vaata postitust
    pdf' is kirjas 1500W
    See on maksimaalse koormuse all! Kaitse on tal juba 7,5A.

Liige Sebija maine kipub olema madal

1500W on ehk ikka koormusega.
    Mdaksin ra, sest leidsin omalgi pningult sellise asja - kll uuema mudel kus alaldamine dioodidega, aga - see ei tta.
    Tpsemalt ei tta 20-600 V osa, pinge on miski 260V ja reguleerimine ei toimi. 0-400 ja 20-600V vljundite polaarsus on ka erinev. Vahetasin ra lambid, v.a GU50, abi sellest polnud ja nd pole rohkem torkinud.
    Oskab keegi ehk soovitada, et mis detaile kontrollida? Ma ise pole kuigi pdev ja ei taha umbes sorkima hakata.

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 klalist)

Lemmikud

Foorumi reeglid

• Sa ei vi lisada uusi teemasid
  • Sa ei vi lisada vastuseid
  • Sa ei vi lisada manuseid
  • Sa ei vi muuta oma postitusi