+ Vasta teemale
Leheklg 2 / 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Nitan vasteid 16 kuni 30 52-st

Teema: ТВ-3Ш

Liige marley Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: ТВ-3Ш

aitäh, maaalune, see oli täitsa põhjalik juba minu küsimuse
    nõrkusele tuginedes (-;

edit: elik saab küll teemakohaste trafode asemel edukalt kasutada ?

Liige GU50 Kasutaja maine on neutraalne GU50 avatar

Tsitaat Esmalt postitatud maaalune poolt
    Parima tulemuse saab kindlasti sellega: http://www.uraltone.com/kauppa/produ...?products_id=3.
    Info trafo juures:
    Frequency response: 100 Hz. - 15 Khz (+/- 1db max. - ref. 1 Khz). * For full frequency response (20 Hz. to 20 Khz.) - see our 1627-1642 series.

Maitse asi muidugi...

Moderaator maaalune Kasutaja maine on neutraalne maaalune avatar

Ettevalmistamata TB3 1-9 kigub sageduskarakteristik rohkem (vahemikus 100Hz-15kHz ca 2-3dB).Antud Hammondil kigest +/-1dB.Siit jreldades peaks olema realadki(20Hz-20kHz) "rahulikumad".Kes on TB3 1-9 lahti lammutanud ,see teab kui kikuv kvaliteet nendel vib olla(stantsivead,osa plekke puudu,mni on lausa hupiluta,mhiste keerdude arv vib erineda jne.).TB3 1-9 puhul peab valima pris mitme trafo seast enne kui ige(korralikuma)otsa satud.Samas raua ristlike puhul on nad(TB3 ja 125BSE) suht lhedased st.,et alumist otsa pole alla 40Hz eriti oodata.Optimaalne Ia0 40-45mA mlemil.
    Kik meeldiv tuleb lambist...

Tsitaat Esmalt postitatud maaalune poolt
    Samas raua ristlike puhul on nad(TB3 ja 125BSE) suht lhedased st.,et alumist otsa pole alla 40Hz eriti oodata.Optimaalne Ia0 40-45mA mlemil.
    Seda ma silmas pidasingi, et mingit erilist apgreidi 125BSE kasutamine vrreldes ТВЗ-ga tegelikult ei anna. Tuleb ikka vaadata rauarohkemate trafode poole.
    Praktikast: 6Ф3П koos ТВЗ-1-9 mngis 40Hz-ni praktiliselt lineaarselt, alla selle kara kukkus sirgjooneliselt ja kolinal. Samas - kuna knealune skeem oma minimalismis on siiski entry level seade, siis pole mtet sellega levlli minna, sama nagu tahaks igullist Lexust teha

"Koduste vahenditega" teostatav huvitavam SE lahendus viks olla see. Vljundtrafol on rauavolmi piisavalt, et madala otsa ka ktte saaks.

Moderaator maaalune Kasutaja maine on neutraalne maaalune avatar

That's the point!
    Kik meeldiv tuleb lambist...

Tsitaat Esmalt postitatud marley poolt
    keegi teab ehk ka seda, mis oleks peale mainitud trafode hinnalt ja kvaliteedilt jrgmine (krgem) tase?
    Kui kellelgi huvi Ukraina suunaga trafode soetamisel katsetada, siis viks proovida upgrade-ks trafosid VR10CSE vi VR10CSEB.
    Skeemiks soovitaks tegelikult seda, fixed bias varianti.

Liige gura Kasutaja maine on neutraalne

Nii. Sain siis just aparaadi mängima, alustuseks lihtsalt maketina ja ainult ühe kanali - proovisin igaks juhuks, kas üldse mängib. Esmamuljed on mõnusad, detailsus on hea ning praegu ei saa küll ütelda et midagi puudu oleks. Hetkel olen selle pilliga küll väga rahul, eriti juba sellepärast, et esimene võimendi, mille ma üldse normaalselt tööle olen saanud . Kui olen mõlemad kanalid tööle saanud ja korpuse ka ilusaks-kenaks teinud siis teen mõned pildid ka.

Aga trafode kohapealt niipalju, et alguses kui polnud veel kõlareid taha ühendanud, oli päris naljakas kuulata, kuidas trafost päris kõvasti muusikat tuli. Nii et see parafiinis keetmine tuleb kindlasti päevakorda võtta. Muide, kumb seda häält teeb, kas plekid või mähised? Kui plekid, siis ilmselt aitab ka plekkide lakkimine suhteliselt vedela lakiga, nii et see plekkide vahele imbub. Igatahes olen avatud igasugustele ettepanekutele, mida seal täpsemalt ette võtta.
    Viimati muutis gura : 29-01-08 kell 17:10

Tsitaat Esmalt postitatud gura poolt
    trafode kohapealt niipalju, et alguses kui polnud veel klareid taha hendanud, oli pris naljakas kuulata, kuidas trafost pris kvasti muusikat tuli.
    Ilma koormuseta ei tohi lampvimu kunagi sisse llitada! Vljundtrafos vib tekkida pingelbilk.
    Korralikult tihedalt keritud trafos "laulavad" ikka enamasti plekid.

Liige Cheopps Kasutaja maine on neutraalne Cheopps avatar

Kusagil venelaste foorumis soovitati vimendi vljundtrafo sec mhisega paraleeli joota 56...100R 2W takisti.See hoiab pisukese koormuse all vimendit kui peaks klarikaablis katkestus tekkima.Samas vib nt. 4...16R takisti ka vljundi JACK pesaga hendada(mberllitavast JAKCist siis jutt).Sel juhul siis peab ka vastava vimsusega ta olema.Plekkide laulu vasta aitab ka keetmine parafinis.Enda 6P6S vimendi plekid hakkasid kolisema 80Hz juures(sai korra trafodel vitsad maha vetud plekkide kontrolliks ning kontrollimatta hiljem vimendi asiile JOODETUD) ning mina lasin tilga superliimi kimmagile kljele.Kolin kadus.
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja vimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

Liige marley Kasutaja maine on neutraalne

edu teemaalgatajale ja suured tänud teistele soovituste-selgituste eest.

Nii, nd mlemad kanalid ttavad. Hetkel saab elda kahte asja: esiteks selle vimendi HELI on palju parem kui praegusel ja teiseks tuleb mul sellega veel kvasti vaeva nha et ta igas mttes hsti klaks. Seda seetttu, et praegune helivimenduspote on tielik plastmassist juust, ks kanal hakkab tle alles siis kui helitugevust suuremaks keeran, vaikselt kuulates on ks klar vait. Teine asi on min, mis on ausalt eldes pris tugev. Ilmselt on asi kas kehvas maanduses vi selles, et mul ei ole htegi asja vimendi juures varjestatud. Aga kll juab, tna ritasin lihtsalt selle kiiresti mngima saada.
    Korpusest niipalju, et see on tehtud hest India stiilis kellast ja tagumine osa thjaks tehtud. Trafode katteks panen ilmselt mingit moodi vaskpleki ja puidu kombinatsiooni.
    Lisan ka mned pildid:
    Lisatud pisipildid Lisatud pisipildid ldine.JPG   sisu.JPG   pime1.JPG  

Tsitaat Esmalt postitatud gura poolt
    min, mis on ausalt eldes pris tugev.
    Ma ei ne sul anoodtoite drosselit piltidel? Mis skeemi jrgi toitefilter tehtud on?

Liige vuss Kasutaja maine on neutraalne

Vaata Maaaluse montaazipilte ja sa saad suurepraseid ideid. Mina sain. Ja montaazi phited, et kttejuhtmed (kui ei ole alaldatud kte) lejnutest vimalikult eraldada. Signaali ja toitekaablid ka vimalikult lahku. Lampvimendi kest ikka metallist. Salaprane sna: thtmaandus. Kest maandatakse vaid hes punktis. Kttekaablil ks ots mttasse ja sama vljundtrahvo sekundaariga. Selle vimendi puhul neid kahte viimast mul polnudki vaja teha, sest niigi on vaikus majas. Lambid tunduvad sul ka kuidagi liiga lhestikku, mis vib probleeme phjustada. Viimane mahtuvus anoodtoites vimalikult lambi lhedal. Ma panin sellele skeemile he toitekonde veel lisaks just lambi juurde, phimttega, et ega ta liiga ei tee. Ja muidugi panin drosselid toitesse. Vid proovida veel seda, et vtad hest kanalist lambi vlja ja lased sama montaazi juures kima. Kas min on nd vaiksem?

Njah..drosseleid mul toites ei olegi, samas ei olnud neid ka sellele vimendile soovitatud toiteplokis. Mis induktiivsusega need olema peaksid? Otsest skeemi toite jaoks ei kasutanud, lihtsalt dioodsild, konde ja kik. Kui ks lamp eemaldada ei kao min kahjuks kuhugi.
    Eks see vimendi oligi selline rohkem proovivariant, et ppida enda vigadest ja jrgmine kord paremini teha. Sellest sain ka peale vimendi valmimist aru, et pressisin selle liiga vikesesse ruumi, oleks pidanud asja natuke avarama tegema, oleks lihtsam ka vigu parandada. Metallist kesta koha pealt ksiks niipalju, et mis metallid selleks sobivad lisaks tavalisele rauale (niteks alumiinium, vask?). Ilmselt alustan projektiga otsast peale, arvestades kiki nuandeid.

Liige jimmy Kasutaja maine on neutraalne

Pärast dioodsilda peab toites drossel kindlasti olema, millele eelneb ja järgneb vähemalt 220 uF lüüt (mida suurem, seda parem). Vastasel korral ei ole anoodpinge piisavalt sile ning võimendi hakkabki ümisema/surisema. Sellele võimule piisaks induktiivsusega u. 5H drosselitest, võid ka väiksemaid proovida muidugi... vene telekad jällegi seal abiks
    Šassii võib olla ka muust metallist kui rauast, ise olen kasutanud korduvalt alumiiniumi ja kord ka titaani, toimivad kenasti

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 klalist)

Lemmikud

Foorumi reeglid

• Sa ei vi lisada uusi teemasid
  • Sa ei vi lisada vastuseid
  • Sa ei vi lisada manuseid
  • Sa ei vi muuta oma postitusi