+ Vasta teemale
Leheklg 3 / 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Nitan vasteid 31 kuni 45 52-st

Teema: ТВ-3Ш

Liige gura Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: ТВ-3Ш

Selge pilt, tnan vastuste eest. Lhen tna uut korpust otsima, ise ei viitsi hakata metalli vnama .

Liige GU50 Kasutaja maine on neutraalne GU50 avatar

Mingeid megavarjestusi see lihtne võimuke ei vaja, nii et selles mõttes ei pea kinnine metallkast olema. Lambid selles skeemis tahavad õhu liikumist, sest läbi nende jookseb 10-12W anoodvõimsust pidevalt, need käivad üsna kuumalt. Antiiksed mööblitükid lampvõimendi korpuseks annavad alati huvitava ja ajakohase disaini

Liige vuss Kasutaja maine on neutraalne

No mul on drosseliteks dr-2lm. Kummagi kanali jaoks siis eraldi. Muidugi mhiste takistust mtes tundub, et sama thisega drosselid vivad pris korralikult erineda. Hea oleks kui saaks valida.

Olen aru saanud, et ideaalvariandis peaks olema mlema kanali jaoks eraldi trafod, drosselid jne...aga kuna nendega hetkel priisata ei ole, siis kas see mjutab oluliselt midagi, kui ma kasutan mlema kanali toiteks ainult ht toiteplokki?

Liige jimmy Kasutaja maine on neutraalne

Selle skeemi puhul toimib kenasti ka hine toiteots, mul on isegi veel RIAA korrektor samas anoodahelas. Pead jlgima ainult, et anoodvoolust piisaks (kumbki lamp 40 mA) - kui katsefaasis sul asi toimis, siis pole tenoliselt probleemi. Kindlasti pane anoodahelasse lampide lhedale ks parajalt suur lt ka (vib olla hine, kui lambid ksteise lhedal vi eraldi, 200..300 uF kanti).

Nonii, min kadunud. Asi oligi puuduvad drosselis. Nd tuleb taaskord hakata uut korpust valmistama ja enne ehitamist natuke jrgi mtelda, et mida ma tpsemalt teen. Seekord kasutasin kll metallkorpust (vana alumiiniumkaussi), kuid see ji jllegi trafodele ja drosselile liiga vikeseks ning kokkupandud skeem meenutab rohkem heinakuhja kui vimendit. Lisaks sellele tuli n. . disain kigupealt. Tuleb vtta paber ja pliiats ning hakata joonestama . Aga niikaua saan kuulata mnusat kvaliteetset muusikat sellest segapuntrast mis ma valmis sain.

Paar pilti ka sellest natuke nilbevitu vlimusega asjast
    Lisatud pisipildid Lisatud pisipildid DSC00047.JPG   DSC00044.JPG  

Liige marley Kasutaja maine on neutraalne

korpusena on kasutatud ka sügavamaid-paksemaid praeahju panne,
    need on suuremad ja neljakandilised (-;

kusjuures, selline ümmargune lahendus on päris lahe...

Liige kalju Kasutaja maine on neutraalne

lihtsaim viis korpuse jaoks on sobiva suurusega arvutikorpus.

Mul tekkis ks ksimus skeemi kohta. Trioodi osas on seal 2,2k potentsiomeeter, mille ise asendasin 2,2k takistiga. Mida selle vrtuse muutmine mjutama peaks? Sama ksimus ka 30uf konde kohta pentoodi juures ning lliti kohta 1 klemmi juures. Hetkel neid kumbagi ei kasutanud.

Liige GU50 Kasutaja maine on neutraalne GU50 avatar

"instead of 2k driver stage autobias resistors were used series connected 1.6k constant resistor and 2.2k pot in rheostat wiring"

See skeem on tal joonistatud "mngimiseks", st pole lplik, rohkem selline ppeotstarbeline, millega saab katsetada kuidas skeemielemendid muudavad vimendi heli.
    2k2 poteka abil saad muuta trioodosa automaatset eelpingestatust. Samuti muudetakse R8 abil pentoodosa automaatset eelpingestatust ja anoodi judevoolu, mis skeemi autori meelest peaks olema 35-40mA.
    Lliti S1 suletuna suurendab esimese astme anoodvoolu ja muudab saundi, see on puhtalt katsetamiseks.
    Samuti lliti S2 muudab pentoodosa AC parameetreid, suurendab lampi lbivat AC voolu, vimaldades AC-l liikuda lbi C3 ja suletuna peaks S2 heli valjemaks tegema. Tal on mrgitud C3 paber-lis tbiks, kuid katsetada vib ka elektrolti.

Niisiis, nd on asi enam-vhem lplikult valmis. Korraliku ja vastavate mtmetega kesta leidsin CD-ROMi kesta nol. Muide, tegemist antud vimu jaoks juba neljanda kestaga, eelmised kuidagi ei istunud. Puudu on veel ainult klariklemmid, trafode kate ning helipote jaoks nupp. Heliga olen jtkuvalt rahul ja see vike vimendi on mind mitu peva muusikat kuulamas hoidnud, igati positiivne. Jtkuvalt hmmastab mind see, kuidas see vrreldes transsvimuga ei "vsita".
    Lisatud pisipildid Lisatud pisipildid pilt1.JPG   pilt2.JPG   pilt3.JPG  

Moderaator maaalune Kasutaja maine on neutraalne maaalune avatar

Suureprane!
    ks kusimus:Toitetrafo- kuskohast prit?
    Mul koduS samasugune aga ei majandanud 4x6n1p -d ra-
    no ilmselt ktet liiga valjult taga,et tekitas anoodpinges ligi 100v pingelangu ning kuumenes kergelt.Gabariitvimsus kuskil 50-60w jagu...
    Kik meeldiv tuleb lambist...

Toitetrafo pritolu ei oska kahjuks elda, sain selle kunagi he isetehtud vimu seest, mille varuosadeks lammutasin. Selle vimu majandab kll ilusti ra, kuigi jah, trafo on pealt suht soe kll. Kas see mjutab midagi?

Liige Cheopps Kasutaja maine on neutraalne Cheopps avatar

Kui pinged psivad lubatud piireis ning trafol pinnatemp ei leta ca. 60C(mhiste sisene ca. 90), siis peaks ok olema.
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja vimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

Liige plaaster maine kipub olema madal plaaster avatar

Sattusid ka minuni tiesti juhuslikult kaks ТВ-3Ш , kaks ТСШ-170 ja kaks TBK - 110 trahvot. Sain need Rekord 345 seest. Kohe tekkis palju ksimusi.

Nd ma ei tea mida nendega teha. Leitsin netist he skeemi http://www.dmitrynizh.com/6p14p-twzsh-pio.htm Kas selle jrgi oleks mtekas vimendit teha ?
    Kas ТСШ-170 sobib sellele vimendile toiteks ? Mis TBK - 110 trafodega teha ? Kas neid drosselitena annaks kasutada? Vi vhemalt teha nendest drosselid ?

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 klalist)

Lemmikud

Foorumi reeglid

• Sa ei vi lisada uusi teemasid
  • Sa ei vi lisada vastuseid
  • Sa ei vi lisada manuseid
  • Sa ei vi muuta oma postitusi