+ Vasta teemale
Lehekülg 3 / 29 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näitan vasteid 31 kuni 45 433-st

Teema: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Liige riksx maine kipub olema madal

Algseade Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Tsitaat Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
    http://www.scan-speak.dk/passive.htm sellised asjad siis. PDF'ina ehk saab selgemaks.
    Kes veel pasiiv elemente teeb? Mul peas liigub üks uus projekt.

Võimalik, et siit miljon korda juba läbi käinud, kuid kui oleks valida tuppa subaka element siis pigem 12" mitte 15".

On plaan ehitada tuppa subakas 12" + 12" pasiiv ja neid 2 tk. Esialgu hakkaksin neid toitma selle sama E800 võimuga.
    Plaanis oleks teha midagi sellist http://www.youtube.com/watch?v=wjMZ3hJAsyE

On kellelgil kogemust vana nimega Peerless subakatega kodu kasutuses?
    Soovitage 12" subbakaid

Ma ei tea miks aga kisub Polk SR 12" subbari poole. Xmax 16,25mm ja võimsus 700W. Hind ~300.- EUR
    Scan speak 12" on Xmax täitsa keskmine 12,5mm ja ainult 150W võimsust. Hind 250.- EUR
    JL audio 13W7 Xmax on 32mm. Hind ~900.- EUR

Kui olulist rolli mängib vaba õhu resonants sagedus?

Siiani mis subbarid on olnud on kas kellegil ülejäänud ja saanud ime odava hinnaga kätte. Ning siis teinud seda mis toll hetkel oli võimalik.
    Nüüd kus tahaks midagi asjalikumat/ korralikumat teha siis võiks väike analüüs olla.

Ma ei välista JLAudio subaka ostmist. Kui mõelda kaugemale tulevikku, siis äkki on see nii hea, et ma muud ei tahagi.
    Ma olen läbi "põdenud" elemente/ kõlareid, mis on olnud odavad ja mõned kallimad. Tulemustega pole rahule jäänud. Kui te mõistate minu mõtet, siis pigem kuluta rohkem ja osta asjalik asi ning naudi seda aastaid.
    Viimati muutis riksx : 16-11-11 kell 10:03

Päris hea süsteem KEF, JL, Denon ja Rotel. Ajas täitsa vesistama :P

http://www.youtube.com/watch?v=GXgMVdWIx38

Liige moi Kasutaja maine on neutraalne

Tsitaat Esmalt postitatud Destiny poolt Vaata postitust
    Ma ei tea miks aga kisub Polk SR 12" subbari poole. Xmax 16,25mm ja võimsus 700W. Hind ~300.- EUR
    Scan speak 12" on Xmax täitsa keskmine 12,5mm ja ainult 150W võimsust. Hind 250.- EUR
    JL audio 13W7 Xmax on 32mm. Hind ~900.- EUR
    Ei ole piisavad numbrid et otsustada, tundlikused ja moonutus konkreetse helirõhu juures on puudu.
    Fs määrab üldiselt selle, kui madalale mängima hakkavad.

Liige MK Kasutaja maine on neutraalne MK avatar

Päris hea süsteem KEF, JL, Denon ja Rotel. Ajas täitsa vesistama :P

http://www.youtube.com/watch?v=GXgMVdWIx38
    Ei tea mis siin nii väga veistama ajab tegelt. Mina olen kuulnud neid kef reference ja noh ega see pole ikka mingi taevamanna küll. Küll aga meeldisid soomes mulle hoopis ELAC'i kõlarid ja musical fidelity cd ja võim olid küll omal kohal asjad. Üldiselt B&W ja Dynaudio taolised asjad enam kettasse ikka ei aja küll.

Tsitaat Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
    Ei tea mis siin nii väga veistama ajab tegelt. Mina olen kuulnud neid kef reference ja noh ega see pole ikka mingi taevamanna küll. Küll aga meeldisid soomes mulle hoopis ELAC'i kõlarid ja musical fidelity cd ja võim olid küll omal kohal asjad. Üldiselt B&W ja Dynaudio taolised asjad enam kettasse ikka ei aja küll.
    ELAC on midagi Dali sarnast või vastupidi. Igatahes Rootsis Hi-Fi Klubenis sain kuulata Dali Mentor 6. Kuulasin neid kõrvuti CM9'ga ja kui oleks pidanud need kohe ära ostma, siis kindlasti oleks valinud CM9'd.
    Viimati muutis riksx : 19-11-11 kell 00:32

Liige MK Kasutaja maine on neutraalne MK avatar

Ei tea kas on sarnased kui otsest võrdluse võimalust pole tekkinud. Iga netist nähtud review ja pildid järgi enam arvamust avaldada ei julge.
    Igatahes elac FS 257 oli suutis huvi tekitada ja väheneke neid kuualtud sai, eks neil olid omad vead ka aga mitte nii häirivad kui paljudel teistel tootjatel arvestades hinda 2500 euri. Ja FS 509 jättis päris hea mulje.

Ma olen siin enda uue subaka mõtteid edasi arendanud ja küsiks ka teiste kogemusi soovitusi valiku kohta.
    Spetsiaalset tuppa subaka elemente on üsna vähe.
    Hetkel oleks valikus siis Scan Speak Discovery 12” ja kunagi sai vaatatud ka LAB12, kuid mida veel võiks olla?

Algseade Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Tere

Pole ammu midagi siia kirjutanud ja mõtlesin, et lisan üht koma teist.
    Peale Polk RT'i A9 tõin tuppa B&W CM9, mis on püsinud kõige kauem üle üldse. Kui nüüd mälu ei peta, siis 4 aastat. Sell ajal mängis ONKYO TX-NR808 eelvõimu ja Rotel RB-1582 lõppvõimuna. Igasugused resiiverid on head asjad, kuid paraku klassikalise stereo vastu ikka ei saa. Aasta tagasi sai kolitud stereo peale ning vahetasin resiiveri välja RC-1570. Nr808 siia müüki ei jõudnudki vaid müüsin selle heale sõbrale.

Kuna eel ja lõppvõim sai maha müüdud, siis vajan midagi selle asemele. Mulle meeldib Classe disain ja olen neid mitmel korral Rootsis HiFi Klubbenis kuulamas käinud. Konkreetsed mudelid siis CP-800 ja C-2300. Uute ostmised ei tule kõne alla, lihtsalt liiga kallid aga kasutatud ilmselt küll. Häda selles, et ega neid siin nüüd latemetes ei pakuta. Oli võimalus eelvõimendi CP-800 mark 1 osta, kuid soovisin ikka mark 2. Sellel uuem digitaalne plaat sees ja mis võimaldab ka streemi. Kuna siin sai uued kõlarid ostetud, siis lihtsalt eelarve ei võimalda ja jäin ikka ROTEL'i juurde.

Tellimus on antud ja mõne nädala pärast peaks kõik komponendid kohale jõudma ning võtsin RC-1590 ja RB-1590
    Ei hakka siia kõiki andmeid üle tooma, need on kodukal olemas. Hetkel on see kombinatsioon saanud väga häid ülevaateid. Eks näis kui kohale jõuavad.

Mõned ülevaated:
    http://hometheaterreview.com/rotel-r...fier-reviewed/
    http://hometheaterhifi.com/reviews/a...lifier-review/
    http://www.avsforum.com/rotel-rb-159...preamp-review/
    http://technofile.com/articles/Rotel_RC_RB1590.asp
    http://www.blu-raydefinition.com/har...er-review.html

RC-1590
    http://rotel.com/en-gb/product/rc-1590
    Unboxing
    https://youtu.be/1NY96ep8y4c?list=UU...J2IWxsL49jHmDA

RB-1590 http://rotel.com/en-gb/product/rb-1590
    Unboxing
    https://www.youtube.com/watch?v=EtM94Acl8ko

Hetkel olen igatahes positiivselt meelestatud valiku üle ja kui B&W tutvustas septembris oma uusi kolmanda generatsiooni teemat seeria kõlareid 800 D3, siis seal ei olnud Classet vaid hoopis Rotel RC-1590 ning RB-1590. Kas see on puhas reklaam või asi ongi nii hea, pagan seda teab.

http://blog.bowers-wilkins.com/speak...europes-press/

Viimati muutis Scott : 26-04-16 kell 05:00 Põhjus: järjestikpostitused kokku
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

Liige alfons Kasutaja maine on neutraalne alfons avatar

Kui saladus pole, mis musa kuulad?

Liige basic Kasutaja maine on neutraalne basic avatar

Usun et jääd Rotelitega rahule kuigi jah Classe oleks muidugi veelgi ägedam aga hinnad kisuvad üsna ulmelisteks. Ehk järgmine kord.

Väga lahe lugeda su arengut koos korralike piltidega-jätka samas vaimus!
    52 27 316 Risto
    teknootik@gmail.com
    Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

Algseade Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Tsitaat Esmalt postitatud alfons poolt Vaata postitust
    Kui saladus pole, mis musa kuulad?
    Ega päris ühtset vastust ei ole. Sõltub kohast ja meeleolust, kuid viimasel ajal olen suht puhta vokaalide peale jäänud. Üksinda autos vocal DnB, garaa˛is tsiklit remontides AC/DC = )

Tsitaat Esmalt postitatud basic poolt Vaata postitust
    Usun et jääd Rotelitega rahule kuigi jah Classe oleks muidugi veelgi ägedam aga hinnad kisuvad üsna ulmelisteks. Ehk järgmine kord.
    Andsin Classe CP-800 võimaluse ja jäin ikkagi hõbedase juurde. Siiani on kõik nähtamatud mustad olnud ja nüüd siis veits blink-blinki = )
    Viimati muutis Scott : 26-04-16 kell 04:58 Põhjus: järjestikpostitused kokku

Liige stosoorok Kasutaja maine on neutraalne

Igasugused resiiverid on head asjad, kuid paraku klassikalise stereo vastu ikka ei saa. Aasta tagasi sai kolitud stereo peale ning vahetasin resiiveri välja RC-1570.
    Kas filmidest ja surroundist oled siis loobunud?

Filmidest pole loobunud, kuid jahh AV näol ringheli enam ei ole. Filmide ja muusika osakaal on 10/90 ja sealt sai ka otsus tehtud. Tänapäeva resiiverite viga on see, et nendesse topitakse tohutult palju nänni ja kanaleid. Iga komponent on oma kõige kõige alg staadiumis ja koosnevad kõige kõige odavamates juppides. Kui nii teha, siis tahest tahtmatult heli kvaliteet kannatab. Väga vähesed resiiverid on musikaalsed stereos. Ma otsisin resiiverit millel on hea stereo, kuid jahh ega väga palju neid ei ole. Sõelale jäid Pioneer LX-77, Maranz SR7008 ja Arcam (mudelit ei mäleta). Ega kui sa mingit komponenti ostad, ostad põrsast kotis ja sa tegelikult ei tea kuidas mängib ja kas see sulle üle ültse meeldib. Konsulteerides ühe saksa hifi poega, siis sealsed kommentaarid olid ühised, et Pioneer LX on oluliselt parem kui Maranzt. Arcam peaks olema kõige musikaalsem, kuid selle hinnaklass on kõrgem ja jäi valikust välja. Resiiver on resiiver ja kui mu muusika osakaal on nii palju suurem, siis on täiesti mõtetu osta resiiverit. Sai tehtud loogiline järeldus ja kolisingi ilusa stereo peale.

Tsitaat Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
    Kas filmidest ja surroundist oled siis loobunud?

Liige stosoorok Kasutaja maine on neutraalne

Filmidest pole loobunud, kuid jahh AV näol ringheli enam ei ole. Filmide ja muusika osakaal on 10/90 ja sealt sai ka otsus tehtud. Tänapäeva resiiverite viga on see, et nendesse topitakse tohutult palju nänni ja kanaleid. Iga komponent on oma kõige kõige alg staadiumis ja koosnevad kõige kõige odavamates juppides. Kui nii teha, siis tahest tahtmatult heli kvaliteet kannatab. Väga vähesed resiiverid on musikaalsed stereos. Ma otsisin resiiverit millel on hea stereo, kuid jahh ega väga palju neid ei ole. Sõelale jäid Pioneer LX-77, Maranz SR7008 ja Arcam (mudelit ei mäleta). Ega kui sa mingit komponenti ostad, ostad põrsast kotis ja sa tegelikult ei tea kuidas mängib ja kas see sulle üle ültse meeldib. Konsulteerides ühe saksa hifi poega, siis sealsed kommentaarid olid ühised, et Pioneer LX on oluliselt parem kui Maranzt. Arcam peaks olema kõige musikaalsem, kuid selle hinnaklass on kõrgem ja jäi valikust välja. Resiiver on resiiver ja kui mu muusika osakaal on nii palju suurem, siis on täiesti mõtetu osta resiiverit. Sai tehtud loogiline järeldus ja kolisingi ilusa stereo peale.
    Täpselt nii ongi. Mul on selleks suhteks 50/50 ja seega ei tahaks ainult stereole minna ja kahte eraldi süsteemi ka ei tahaks. Eraldi 7.1 preamp ja lõpp läheb ka jõle kalliks. Mulle on silma jäänd Roteli RSX-1562 ressiiver ja Cambridge CXR200. Hinnad ka päris korralikud muidugi. Tegelt peaks uue teema tegema sellel teemal mitte sinu teemat risustama.

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. Hea kodukino tehnika? Soovitage kõlareid
    riksx poolt foorumis Hinnapäringu & ostuabi foorum
    Vastused: 5
    Viimane postitus: 01-12-10, 14:23
  2. M: DJ tehnika
    Puma2003 poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 2
    Viimane postitus: 27-05-10, 18:25
  3. PA tehnika
    hell222 poolt foorumis Hinnapäringu & ostuabi foorum
    Vastused: 10