+ Vasta teemale
Lehekülg 14 / 14 EsimeneEsimene ... 4121314
Näitan vasteid 196 kuni 208 208-st

Teema: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

Liige Cartman maine kipub olema madal Cartman avatar

Algseade Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

Tsitaat Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
    Sony nutitelerid:

Minu meelest õudne reklaam lihtsalt, Eestile tüüpiline reklaamtekst (mida see ka on nagu märgitud). Nagu ikka Eestile kohaselt mitte midagi asjalikku sealt teada ei saa. Kui Sony telerid huvitavad, siis pigem pakuks näiteks selle Trustedreviews artikli, saab mudelid vähemalt teada ja põhiuuendused.
    Või siis ükskõik millise muu ingliskeelse artikli... kõik on paremad kui see jutt.... kuid võibolla Postimehe lugejat see rahuldab.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

Liige ottok Kasutaja maine on neutraalne

Cartman, Sul õigus.
    Kuidas seletada seda lauset artiklis ?

"Kõlarid on ka sel mudelil erilised – akustilise pinnana kasutatakse kogu ekraani, mis on pandud vibreerima ja nii saab heli väljuda oma kõige loomulikumast kohast – otse ekraanilt. Kui kasutad kodukino helisüsteemi, siis võib ekraan olla keskmiseks kõlariks kogu kõlarikomplektis."

Telekas keskkõlarina ?

Tsitaat Esmalt postitatud ottok poolt Vaata postitust
    "Kõlarid on ka sel mudelil erilised – akustilise pinnana kasutatakse kogu ekraani, mis on pandud vibreerima ja nii saab heli väljuda oma kõige loomulikumast kohast – otse ekraanilt. Kui kasutad kodukino helisüsteemi, siis võib ekraan olla keskmiseks kõlariks kogu kõlarikomplektis."

Telekas keskkõlarina ?
    Idee on hea, aga kuna heli ei muutu sellest mitte põrmugi kvaliteetsemaks, siis meiesugustele, kes me ikkagi paremat heli tahaksime kui telerist tulev, see variant ei kõlba. Kõlaerinevustest või muudest asjadest pole mõtet hakata rääkimagi.
    Kui kellelgi on soov sellist heli tekitada, siis müüakse eraldi kõlaried, mille laua vms asja külge paned ning see paneb kogu pinna siis kaasa vibreerima.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"

Liige Sonic Kasutaja maine on neutraalne Sonic avatar

Võrdleme Samsungi ja LG tipptelereid
    https://tehnika.postimees.ee/6746573...164.1476991798
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

Liige MK Kasutaja maine on neutraalne MK avatar

Tsitaat Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
    Idee on hea, aga kuna heli ei muutu sellest mitte põrmugi kvaliteetsemaks, siis meiesugustele, kes me ikkagi paremat heli tahaksime kui telerist tulev, see variant ei kõlba. Kõlaerinevustest või muudest asjadest pole mõtet hakata rääkimagi.
    Kui kellelgi on soov sellist heli tekitada, siis müüakse eraldi kõlaried, mille laua vms asja külge paned ning see paneb kogu pinna siis kaasa vibreerima.
    On küll mõtet kõlaerinevustest rääkida ma ei saa aru miks teleka kõlarid keskõlariks ei sobi

Tsitaat Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
    On küll mõtet kõlaerinevustest rääkida ma ei saa aru miks teleka kõlarid keskõlariks ei sobi
    Teed selle väitega nalja või tõsiselt mõtled...?
    Sellepärast ei sobigi, et on liiga suur kõla- ja kvaliteedierinevus võrreldes vasaku ja parema kõlariga. Keda see ei häiri, saab TV kõlareid kasutada keskkõlarina... enamikku häirib kes vähe paremat heli sihib.

Milles see kvaliteedi erinevus siis seisneb ?

Liige mihkel7 maine kipub olema madal

Vahetasin oma Heco keskkõlari parema vastu ja kõne läks palju selgemaks, arusaadavamaks ning loomulikumaks. Nii et keskkõlaril ja keskkõlaril on vahet.

MK trollib vist siin niisama igavusest

Liige mihkel7 maine kipub olema madal

Nojah, eks igal lollil oma lõbu.

Tsitaat Esmalt postitatud mihkel7 poolt Vaata postitust
    Vahetasin oma Heco keskkõlari parema vastu ja kõne läks palju selgemaks, arusaadavamaks ning loomulikumaks. Nii et keskkõlaril ja keskkõlaril on vahet.
    Noh väga tore
    Tihtipeale aga hoopis on nende plännide heli palju tuhmim ja sogasem kui teleri oma.
    Cartmani jutt on tihtipeale ebaselge ja täis müügimehe müüte. Eriti kui esitatakse väiteid ilma põhjendamatta.

Liige Veix7 maine kipub olema madal

Kui väga odavat keskkõlarit kasutada, siis on teleri heli kindlasti parem, muul juhul aga pole mõtet võrrelda. Mis Cartmani juttu puutub, siis oleks kena ka need niinimetatud "müüdid" välja tuua.
    Cartman on siin foorumis paljudele kasulikke nõuandeid andnud ja ma ei mäleta, et ta oleks kellegisse halvustavalt suhtunud, nagu see eestlaste juures nii tüüpiline on. Nii et tee järgi või maksa kinni!
    Viimati muutis Scott : 08-08-19 kell 04:33 Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima

Olen üritanud oma arvamustes jääda neutraalseks ning leida nii poolt- kui vastuargumente. Oma arvamusi ei ole plaanis hakata tagama valemitega, sest selleks mul võimekus puudub. Kuigi iga lause ette ei ole kirjutatud "mina arvan", on kõik see, mis ma olen kirjutanud või öelnud, siiski ainult minu seisukoht ning ei pretendeeri suurt rahvahulka esindama oma arvamusega. Alati on võimalik arvata minust erinevalt ning olla teistsugustel seisukohtadel.
    Kuna siin kirjutamine ja "arvamine" on minu hobi, siis pole kahjuks (või õnneks?) mitte midagi müüa ning ei muutu sellest vaesemaks ega rikkamaks kui keegi arvab teistmoodi. Arvamuste paljusus on ainult teretulnud.

Siiski loodan, et "minu arvamus" ei ole tõest väga kaugel ning seda on võimalik teistel kasutada enda hüvanguks. Kui mitte, siis pole sellest ka mitte midagi katki.
    Minuga on alati võimalik kontakti võtta ning üritan kõigile ka vastata ja käesoleva teema võiks "Cartmani personaalküsimusest" vabana hoida kuna sellest kellelgi mingit tolku pole.

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. lcd teleri ostmine (oli:Palun abi 32" LCD teleri ostmisel)
    intsu6 poolt foorumis Video- ja telefoorum
    Vastused: 17
    Viimane postitus: 11-12-07, 11:34
  2. Mikrokontroller algajale
    remont poolt foorumis Mikroprotsessorite foorum
    Vastused: 12
    Viimane postitus: 07-09-05, 12:53
  3. midagi algajale
    v6sa poolt foorumis Mikroprotsessorite foorum
    Vastused: 3
    Viimane postitus: 05-07-05, 12:14
  4. algajale infot woofri valmistamiseks