Suletud teema
Näitan vasteid 1 kuni 2 2-st

Teema: Estonia UM 010 ja UP 010 (remonti vajavad)

Liige urmas97 Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Estonia UM 010 ja UP 010 (remonti vajavad)

Müün ära kasutult seisvad Estonia eel- ja lõppvõimendid. Lõppvõimendi ei lähe millegipärast enam tööle. Vahetasin kaitse ära, aga ikkagi ei lähe nupust tööle. Eelvõimendit katsetanud hetkel ei ole. Reaalselt pole ma neid kunagi muusika kuulamiseks kasutanud, sest puudus see Y-kujuline juhe, mida stereo efekti jaoks vaja on. Paar aastat tagasi kui viimati neid proovisin, siis heli nad tegid, kuigi jah stereot ei saanud juhtme puudumise tõttu katsetada. Ühtegi juhet peale toitejuhtmete mul kaasa anda ei ole. Ühe võimendi kaas on korralikult ära kriibitud.

Kuna mul endal on korralik süsteem olema, siis ma ei viitsi neid enam korda tegema hakata, vaid sooviks lihtsalt mõnele tõsisele huvilisele nad maha müüa. Võimud asuvad Tallinnas, aga kui väga vaja, siis vahepeal liiklen ka Tartu kandis ja saaks sealt ka kätte.

Alghinnaks soovin 10 eurot. Kui on selle hinnaga huviline olemas, siis paari päeva pärast annaksin kauba ära, eeldusel, et teisi huvilisi pole. Kui arvad, et alghind on liiga kõrge, siis ma ei keela ka oma pakkumist teha.

Urmas

Liige urmas97 Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: Estonia UM 010 ja UP 010 (remonti vajavad)

Müüdud

Suletud teema

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. Vastused: 9
    Viimane postitus: 02-12-09, 16:57

Lemmikud

Foorumi reeglid

• Sa ei või lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta oma postitusi