+ Vasta teemale
Lehekülg 2 / 2 EsimeneEsimene 12
Näitan vasteid 16 kuni 26 26-st

Teema: Soovitage dual-sim 3G nuputelefoni

Liige ats Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: Soovitage dual-sim 3G nuputelefoni

Tsitaat Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
    Nagi ma aru saan, siis tarkvara on neil kõigil sama. Ja netist on silma jäänud, et isegi telefoniraamatust nime otsimine on selline uimane tegevus, mida teist korda küll enam ette võtta ei soovi.
    Ma ei saagi aru, miks telefonitootjad endale niimoodi jalga tulistavad. Mis oli Nokia/Microsofti enda tarkvaral häda, et seda edasi kasutada ei võinud? Ma saan aru, et liiguti avatud platvormile ja saadi juurde rida aplikatsioone, mis reaalsuses ükski ei tööta. Nuputelefon võiks olla eelkõige helistamiseks, aga nüüd ei saa sellega kumbagi teha.
    Viimati muutis ats : 07-09-20 kell 13:15

Liige moi Kasutaja maine on neutraalne

Ega neid telefone ei toodagi enam Nokia vaid mingi kolmas firma, kes Nokialt ostis ainult nime kasutamise õiguse, mitte tarkvara.

Liige A.S. Kasutaja maine on neutraalne

Vaatasin, et see uus Nokia 5310 (125 ja 150 samuti) oleks justkui Serises 30+ opsüsteemi peale edasi/tagasi läinud, äkki see on nüüd mingil määral kasutuskõlblik.

Tsitaat Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
    Vaatasin, et see uus Nokia 5310 (125 ja 150 samuti) oleks justkui Serises 30+ opsüsteemi peale edasi/tagasi läinud, äkki see on nüüd mingil määral kasutuskõlblik.
    Kui ma ei eksi siis need kõik on 2G telefonid.

Liige A.S. Kasutaja maine on neutraalne

Õige jah, ei pannud kohe tähele, siis polegi Nokia-lt eriti midagi valida.

Liige martk maine kipub olema madal martk avatar

Tsitaat Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
    Selle funktsiooni saab suisa kinni panna, hoides sõnumit alustades # natuke all. Nii saab selle sisse ka, T9 sõnaraamat on ta nimi.
    Huvitav, kas seda pole eestikeelses kasutusõpetuses lk 17 äratõlgitud, või tegu kasutaja urmas78 poolt Maitseasi. Minule ei meeldi see kuidas ta sõnumis üritab sõnu ära arvata õpitud abitusega st ei viitsi eestikeelset kasutusjuhendit studeerida?
    https://www.nokia.com/phones/en_int/...-3g-user-guide

PS. võtan sõna, kuna mul whirlpooli nõudepesumasinaga emafirmaga +tarbijakaitse case pooleli - oli eestikeelses kasutusõpetuses tõlge kaheti mõistetav ja nüüd arutavad, kas süüdi tootja või kasutusjuhendi tõlkija .
    Viimati muutis martk : 07-09-20 kell 19:36
    Sidestuskondensaatori puhul on tähtis jälgida, mispidi on trükkplaadil tema väljaviigud painutatud, muidu ei tea heli missuunas liikuda.

Kõlari bass kukub alates 50 hertsist - pole muret, mul seadmel nupp mida keeratates selle samavõrd üles tõstab.

Liige urmas78 Kasutaja maine on neutraalne urmas78 avatar

Tsitaat Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
    Huvitav, kas seda pole eestikeelses kasutusõpetuses lk 17 äratõlgitud, või tegu kasutaja urmas78 poolt Maitseasi. Minule ei meeldi see kuidas ta sõnumis üritab sõnu ära arvata õpitud abitusega?
    https://www.nokia.com/phones/en_int/...-3g-user-guide
    Kui see on niipalju kõnepinda saanud siis vist pean natuke seletama oma "abitust".
    1. kas paljud kasutajad ajavad näpuga järge manualis kui telefoni kasutavad? Mina vist ei aja. Kui telo menüü on nii keeruline et aru ei saa siis tuleb võtta lihtsam telefon. Kunagi olid motorola telefonid nii jabura menüüsüsteemiga et seda oli tunda isegi hinnas. Keegi ei tahtnud neid. Mis siis et koos manualiga oleks saanud teda kasutada.
    2. Otsisin jäädavamat lahendust. See et iga kord enne teksti sisestamist vaja mingi kombinatsiooniga sõnaraamat välja lülitada ei olnud minu jaoks aktsepteeritav. Liiga keeruline. Eeldasin et nokia ei ole muutnud oma käsitsemist või kui muutis siis jättis vanad reziimid alles. Seega olin pettunud.

Maitse asi nagu öeldud. Ei tasu ennastunustavaid järeldusi teksti autorile lisada, kui tahan olla mugav siis proovin seda saavutada. Ja kui sulle meeldib sõnaraamatu järgi kirjutamine siis mina ei tule ütlema et see on halb. Ütlesin et minule ei meeldinud.

Üllatavad kommentaarid, sisu kipub isiklikuks minema. Enda teada ei mõtlenud midagi halba, avaldasin vaid enda arvamust konkreetse seadme kasutamise suhtes.

Liige saformo Kasutaja maine on neutraalne

Kui soovitakse kerget ja odavat 3G telefoni, siis on arutelus pakutavad mõistetavad.

Aga mina kasutan praegu DualSIM nutikat, kui vaja internetti (nt Mobiil-ID), siis lülitan SIM-1 sisse 4G (paar nipsu) ja kui vajadust ei ole, on SIM-1 OFF.
    Muul ajal aga toimib kogu aeg SIM-2 3G helistamiseks.
    Kuna aku on võimas, siis laen ca 1x ühe kuu jooksul, kusjuures vajadusel olen väljas jaganud internetti.

UleFone Power ... - saadaval ka vee ja põrutuskindel variant.

Liige W@ldur Kasutaja maine on neutraalne W@ldur avatar

Tsitaat Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
    2. Otsisin jäädavamat lahendust. See et iga kord enne teksti sisestamist vaja mingi kombinatsiooniga sõnaraamat välja lülitada ei olnud minu jaoks aktsepteeritav. Liiga keeruline. Eeldasin et nokia ei ole muutnud oma käsitsemist või kui muutis siis jättis vanad reziimid alles. Seega olin pettunud.
    Kurb, et sa ikka proovinud ei ole, sest lülitades selle funktsiooni välja, jääb see väljalülitatuks kuni sisselülitamiseni, ja vastupidi.
    Maitseasi.

Waldur, kaua sul 3310-l aku peab? Tuttav väidab, et kui kaks sim-i sisse panna, siis kukub 2-3 päeva peale ja see on ilmselgelt natuke vähe nuputelefonile.
    Über-suure akuga nutifon oleks ka muidugi variant, kui tõesti midagi muud üle ei jää - uurin asja.

Liige W@ldur Kasutaja maine on neutraalne W@ldur avatar

Algul, ütleme esimesel aastal, oli laadimist vist korra nädalas, kippus nagu üldse ununema
    Nüüdseks on kolm-neli päeva ehk, sõltub jutustamisest.
    Ega seda akukest liiga palju gabaridiltki pole, telefon ilma kaitseklaasi ja ümbrisega nii pisike, et kippus taskutest välja pudenema.
    Nüüd täitsa käpas.

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. M: Mobiiltelefon MyPhone 3010 Classic Dual Sim
    meeskala poolt foorumis Mobiilsidetehnika
    Vastused: 1
    Viimane postitus: 12-01-13, 19:34
  2. Dual Sim
    saarlane87 poolt foorumis Mobiilifoorum
    Vastused: 8
    Viimane postitus: 26-05-11, 17:03
  3. M: Dual SIM CECT P168C (iPhone analoog)
    djtaat poolt foorumis Mobiilsidetehnika
    Vastused: 14
    Viimane postitus: 28-11-08, 00:25
  4. Dual/Multi SIM
    Simon poolt foorumis Mobiilifoorum
    Vastused: 17
    Viimane postitus: 08-06-05, 10:33
  5. Nokia Dual-sim
    etyyp poolt foorumis Skeemifoorum
    Vastused: 1
    Viimane postitus: 31-05-04, 15:40

Lemmikud