+ Vasta teemale
Leheklg 2 / 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Nitan vasteid 16 kuni 30 93-st

Teema: Milline oleks soodsam kena kokkusobiv vinlikas, eel- ja lppvimendi?

Liige EnnS maine kipub olema madal

Algseade Vs: Milline oleks soodsam kena kokkusobiv vinlikas, eel- ja lppvimendi?

iPhone mngib ALAC (Apple Lossless)...

Liige madis64 maine kipub olema madal

Algseade Vs: Milline oleks soodsam kena kokkusobiv vinlikas, eel- ja lppvimendi?

Tsitaat Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
    iPhone mngib ALAC (Apple Lossless)...
    ALAC on sisend, teekond vib olla kurviline ...

Ning oma isikliku arvamisena lisan, et mravaks on sisu, mis konteinerisse paigutatud on, mitte konteineri vrv.

Liige jeff01 Kasutaja maine on neutraalne

Ma eitea miks ldse siit abi ksin kui juba oma soovides nii kindel ja lbematu olen ja ise tegutsema asun :S

Ostsin ra miskid klarid mis vlimuselt meeldisid, krguselt sobisid, tehniliselt ja visuaalselt ideaalses korras on ja mis minu jaoks iget nime kannavad. Mul on miski kiiks, et ei meeldi erinevate siltidega tehnikat koos nha mujal kui garaazis :S
    Ja nd sebin ht osa tornist kuidagi prnumaalt tartusse....juurde sooviks vinlikat ja et kahte virna ladudes hekrgused saada siis ilmselt ekvalaiserit. Korralikud kaablid juurde ja hakkab selginema kas oleks olnud mtet rohkem raha magamistuppa panna vi on see piisav.
    Elagu 80nendate lpp 90nendate algus

Liige EnnS maine kipub olema madal

Ksida tasub ikka. Ksimuse snastamine vib aidata enda jaoks asjad lbi melda.

Liige ottok Kasutaja maine on neutraalne

Kui sinna kassetikat soovid siis olemas ks isend

Pigem olen huvitatud Sl-j110r plaadimngijast ja ekvalaiserist
    Pildil olevad asjad on omale kapil koha leidnud ja kui oli suur hirm, et 6 oomiste klaritega ei luba vimendi kuulata (ettenhtud 8-16oomistele) siis saab kuulata nneks piisavalt valjult....vhemalt vinli. CD-d kuulates llitas korra vimendi end vlja...ilmselt seetttu. Bassi vhesuse vi madala otsa puudumise osas ei mrka ma samuti et midagi puudu oleks Ajutisel kuni leian technicsi plaadika panin oma pioneeri sinna krvale ja kuulasin ka vinli ja ilmnes tpselt SAMA probleem mis mu teises teemas teise ssteemiga Nimelt mingist valjususest edasi minna pole mtet sest sama lauaplaadi peal olevad klarid toovad plaadikale reso sisse...nneks mistliku helivaljususe juures seda muret pole Eriti hea meel selleprast, et lpuks ometi saan muusikat kuulata umbes ruudu kujuga toas ja moodustub miski helipilt mida ma seni aastaid pole L kujulises suures toas suutnud esile kutsuda...ei kisugi enam sinna tuppa muusikat kuulama.
    hetkel....rahul

Liige martk maine kipub olema madal martk avatar

Et siis sellisest vinlimngijast huvitud??? Too oli algtase, mida tehti kige odavama turunišši titeks.
    https://www.ebay.co.uk/itm/Technics-...-/112616875218
    Sidestuskondensaatori puhul on thtis jlgida, mispidi on trkkplaadil tema vljaviigud painutatud, muidu ei tea heli missuunas liikuda.

Sellisest jah, mis oleks parem variant mis muude asjadega sama lai oleks ja kokku sobiks?

Kas huvitab laius, mis sul vist 430mm vi mismttes kokkusobivus - kuidas eest sarnaneks, kuidas pealt sarnaneks vms?
    Kuhu sa technicsi logo, mida osta soovid, torgata kavatsed - neid on 3s eri mdus.

Ditantseerun oma esmasest postitusest, kus kirjutasin, et "Jlgin huviga projekti arengut".
    IMHO oled sa oma lahendusega linud kige lihtsamat tehnilist ja algelisemat audioheli teed - ostnud arvatavalt sovjetiaegse importtoodangu, mida on technicsi paremate mudelitega vimatu vrrelda.
    Nt su kurtmine, et grammar ja kast lhestikku segab tugevamat kuulamist on jama - mul 130 watine kast mngib krvuti grammariga volm ja bass phjas ning null probleemi. Kusjuures mlemad on technics, ainult et lemine ots.
    Viimati muutis martk : 07-12-17 kell 19:59
    Sidestuskondensaatori puhul on thtis jlgida, mispidi on trkkplaadil tema vljaviigud painutatud, muidu ei tea heli missuunas liikuda.

Mul 360 laiad asjad. See oleks primaarne. Kena kui ka igatmuudpidi sarnaneb
    Mitte et otseselt hiriks kuid hetkel juba vike erinevus tornis seoses ekrani valgusega...kahel seadmel see veidi sinakam ja hel kollasem.
    Logo puudu karusselliga plaadikalt: https://www.upload.ee/image/7733149/...75115282_n.jpg

Tsitaat Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust

Ditantseerun oma esmasest postitusest, kus kirjutasin, et "Jlgin huviga projekti arengut".
    IMHO oled sa oma lahendusega linud kige lihtsamat tehnilist ja algelisemat audioheli teed - ostnud arvatavalt sovjetiaegse importtoodangu, mida on technicsi paremate mudelitega vimatu vrrelda.
    Nt su kurtmine, et grammar ja kast lhestikku segab tugevamat kuulamist on jama - mul 130 watine kast mngib krvuti grammariga volm ja bass phjas ning null probleemi. Kusjuures mlemad on technics, ainult et lemine ots.
    Vga keeruline technicsi seeriates orienteeruda, kas teeksid selle kuidagi selgemaks mis suunas vaadata? hetkel kulud nii viksed, et pole kahju asju asendada. Olemasolevate klarite juurde sooviks siiski esialgu jda.

Grammeriks osta SL-Q2, jtkub kauemaks. lejnud kolu vahetad nagunii ajapikku vlja.

Teema taas aktiivne ja olen plaadika otsingul.

Kes aitaks reastada paremuse jrjekorras jrgnevad mudelid:

SL-Q300 - kppa vaadates tundus mulle kui vhikule see kige kehvem
    SL-B200 - Hetkel saadaolev kahjuks hbedane kuid ehk elan le
    SL Q2 - sama teema...hbedane
    SL Q3 - hiljuti oli 1 must liikvel kuid enam ei leia kuulutust
    SL 23A - Pildi jrgi tundub pris vingete nuppude ja kpaga (nneks ka musta vrvi)
    SL D2 - tume, kpp pole vhemalt sirge

ldiselt ma selle hbedasega ka lepin kui analoogse vljangemisega kuulatavaid vimendeid on saada...

Tnan

Su nimekirjas lbisegi sirge/kver kpp, rihm/otseajam, pool/tisautomaat.
    Lappa see nimekiri lbi ja vibolla saad sihiku tpsemaks:
    http://www.vintagetechnics.audio/turntables.php

Tsitaat Esmalt postitatud jeff01 poolt Vaata postitust
    Kes aitaks reastada paremuse jrjekorras jrgnevad mudelid...
    Millise hinnapiiri sa sead?

Mu hel tuttaval on "mni liigne Technics" tekkinud (mlu jrgi nende odavamast otsast, mni ka pisemate vigadega), kui huvi pakub, vin PS-iga tema kontaktid anda.

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 klalist)

Sarnased teemad

1. M: Denon eel ja lppvimendi
    Rom poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 3
    Viimane postitus: 13-02-17, 22:13
  2. M: Lamp eel- ja lppvimendi
    jaffimees poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 13
    Viimane postitus: 13-10-15, 23:18
  3. M: Eel- ja lppvimendi
    J_K poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 2