+ Vasta teemale
Leheklg 3 / 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Nitan vasteid 31 kuni 45 93-st

Teema: Milline oleks soodsam kena kokkusobiv vinlikas, eel- ja lppvimendi?

Liige jeff01 Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: Milline oleks soodsam kena kokkusobiv vinlikas, eel- ja lppvimendi?

Eks ma pan sveneda kuid kui ma ei tea mis on hea siis ei tea ka mida ma soovin. Panin need mudelid kuna hetkel on siinmaal sellised myygis ja nende hinnad mulle vastvetavad. sp oleksksi kena kui keegi oma eelistuste jrgi need reastaks....see rida oleks kindlasti pdevam kui minu reastus mis phineb vaid vlimusel vi hinnal.

Liige martk maine kipub olema madal martk avatar

Algseade Vs: Milline oleks soodsam kena kokkusobiv vinlikas, eel- ja lppvimendi?

Tsitaat Esmalt postitatud jeff01 poolt Vaata postitust
    Eks ma pan sveneda kuid kui ma ei tea mis on hea siis ei tea ka mida ma soovin.
    Technicsi vinlimngijate nimekirja lpulahter nitab ka mgihinda kui ta poodidesse judis. Alusta sellest jjestamist. PS. kallimatel mudelitel on mned hinnad paigast ra nt sl-1600mk2 oma, mis brošrides on vrdvrne sl-1200mk2 mudeliga.
    Sidestuskondensaatori puhul on thtis jlgida, mispidi on trkkplaadil tema vljaviigud painutatud, muidu ei tea heli missuunas liikuda.

Liige madis64 maine kipub olema madal

Tsitaat Esmalt postitatud jeff01 poolt Vaata postitust
    Panin need mudelid kuna hetkel on siinmaal sellised myygis ja nende hinnad mulle vastvetavad.
    Kui soovid oma elu lihtsaks teha, vta SL-Q2 vi SL-Q3 (kui automaati tahad) - nad on kvartsstabiliseeritud mootoriga. Helipea ja nela jaoks pane ka natuke raha krvale

Liige Sonic Kasutaja maine on neutraalne Sonic avatar

SP-10 on ka hea grammofon.
    "Me vime kuulata kike, mida mdame, kuid me ei saa mta kike, mida kuuleme."

Liige Sully Kasutaja maine on neutraalne Sully avatar

Miks mitte Beogram 1500, kik hes, nii eel kui lppvimendi. Sobib minimalistlikusse lahendusse.

Liige suur13 maine kipub olema madal

Tsitaat Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
    Voodil vedeledes sa nagunii "sound stage"-i sgavust ja esinejate paiknemist eriti hindama ei hakka ...
    Sidan kohe rmeda off-topic'uga sisse... miks te arvate et kiki inimesi see "sound stage" huvitab? Ma ise pean ennast suht kogenud kuulajaks ja entusiastiks, kuid mingi sgavus ja paiknemine on nagu couldn't care a rabbit's ass... tonaalsus, dnaamika ulatus, rtm, sageduste omavaheline balanss, vokaalide loomulikkus jne. on kik aru saadav, aga mingi sgavus ?
    Samuti aitan siin teinekord algajaid otsa peale ja uskuge mind, mingi "lava" on viimane mis neid inimesi kidab.

Et teemasse tulla, siis minu soovitus oleks selle budgeti juures oleks psida minimalistlik (e. siis naljaga pooleks - on vhem display'sid mis eri tooni on ) ja modernsem (80-date stuff hakkab vananema ja tnu piiratud eelarvele ei rgi me siin nn. built-like-a-tank kolast). Lisaks on uuema aja stuffile lihtsam sobivaid helipid ja kppasid leida. Mned nited mis hinnaga hte marki asju leiab:
    https://www.ebay.co.uk/itm/Roksan-Ka...p2047675.l2557
    https://www.ebay.co.uk/itm/Roksan-Ra...p2047675.l2557
    https://www.ebay.co.uk/itm/Roksan-TR...MAAOSwB4BaDXGt

Sarnase komplekti soob kindlasti kokku ja Rega, Arcami, Marantz/Denon, NAD ja Pro-Ject toodangust ntx.
    Ka Technics, kui klarid juba olemas osta 350 hinnaklassis 43 cm. lai int. vimendi ja samas hinnas sama lai grammar.

Liige moi Kasutaja maine on neutraalne

Tsitaat Esmalt postitatud suur13 poolt Vaata postitust
    miks te arvate et kiki inimesi see "sound stage" huvitab? Ma ise pean ennast suht kogenud kuulajaks ja entusiastiks, kuid mingi sgavus ja paiknemine on nagu couldn't care a rabbit's ass... tonaalsus, dnaamika ulatus, rtm, sageduste omavaheline balanss, vokaalide loomulikkus jne. on kik aru saadav, aga mingi sgavus ?
    See lava sgavus ja laius tuleb siis, kui kik muu on paigas ja enam midagi muud teha ei ole.

Liige home maine kipub olema madal

Lava sgavus ja laius tehakse stuudios, ja laias laastus see kas on vi ei ole, kodus seda kuidagi muuta pole enam vimalik.

Tsitaat Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
    ...kodus seda kuidagi muuta pole enam vimalik.
    On ehk ikka, kehvemaks saab alati teha

Liige MK Kasutaja maine on neutraalne MK avatar

On ehk ikka, kehvemaks saab alati teha
    Just ja tihtipeale kodus teda pole.

Liige home maine kipub olema madal

Kodukasutajad tegelevad tpselt sellega, mida neile mgimehed ettekirjutavad. Just tuli autos Queeni lugu, see ikka klab alati hsti, sltumata kandjast, vi vimendusest, selleprast et on hsti tehtud. Tnapeva heli konservidest umbes pooled vib kohe prgikasti visata. Kui pole korraliku heliallikat, kik muu ei oma erilist mtet. LP on muidugi alternatiiv.

Just tuli autos Queeni lugu, see ikka klab alati hsti, sltumata kandjast, vi vimendusest
    Julgen vastu vaielda - mu praegusel autol kulus kaks aastat enne kui "heli lahti lks" - enne oli nagu "lbi padja". RetroFM striimib praegu ka 320kbps, mis ilmselt helikvaliteedile kasuks tuleb ...

Aga 70-te ja 80-te vinlid on ikka selge klapildiga kll, selle kohta tegi ottok lausa omaette teema.

Liige martk maine kipub olema madal martk avatar

...Aga 70-te ja 80-te vinlid on ikka selge klapildiga kll, selle kohta tegi ottok lausa omaette teema.
    2014-17a uuspressid on sageli (vana)meistrite heakskiidul remasterdatud, et klavad teistmoodi kui originaalid. Kui vtta seda kui teistlaadset vimalust vana lugu kuulata - nt pink floyd ja oldfield - siis on veel mned toredad/ammutuntud LPd riiulis lisaks.
    PS. Ottoki teema pealkiri on sedavrd mittemidagitlev, et vintage ja uuspress vinlide kasutajad leiavad selle vaid krptimist kasutades
    Sidestuskondensaatori puhul on thtis jlgida, mispidi on trkkplaadil tema vljaviigud painutatud, muidu ei tea heli missuunas liikuda.

Tsitaat Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
    2014-17a uuspressid on sageli (vana)meistrite heakskiidul remasterdatud, et klavad teistmoodi kui originaalid.
    Jah, sellest jutt kibki - uuspressid (vanade LP-de omad) on minu jaoks valdavas enamuses "tis mtsitud" mingit "titeainest", millele mina nimetust ei oska anda. Viimane enda kogemus on Oldfieldi Crisis, mille originaal sai mned ajad tagasi ka ostetud, et vrrelda seda uusvljaandega. Vana meeldib rohkem.

Aga see on teise teema heietus.

Liige olavsu1 Kasutaja maine on neutraalne

Lava sgavus ja laius tehakse stuudios, ja laias laastus see kas on vi ei ole, kodus seda kuidagi muuta pole enam vimalik.
    on ikka vimalik, koguni luua on vimalik. selleks pole midagi muud vaja kui anvilstudiot ja coolsofti snti. ja hakkab tulema oratooriumeid :P

asi vib minna konuni selleni, et keegi kilkab et kuskil on uus Prt.

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 klalist)

Sarnased teemad

1. M: Denon eel ja lppvimendi
    Rom poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 3
    Viimane postitus: 13-02-17, 22:13
  2. M: Lamp eel- ja lppvimendi
    jaffimees poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 13
    Viimane postitus: 13-10-15, 23:18
  3. M: Eel- ja lppvimendi
    J_K poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 2