Suletud teema
Näitan vasteid 1 kuni 9 9-st

Teema: Potentsiomeetri

Liige Wiki432 maine kipub olema madal

Algseade Potentsiomeetri

Ei kujutanud ettegi, et taolise vidina otsimine võib nii keerukas olla, aga:
    Otsin potentsiomeetrit, mis vastaks piltidelt vastu vahtivatele katkise osa tunnustele:
    Vajuta pildil suurema pildi nägemiseks

Nimi:	Pot1.JPG
Vaatamisi:	4
Suurus:	102,9 KB
ID:	15568Vajuta pildil suurema pildi nägemiseks

Nimi:	Pot2.JPG
Vaatamisi:	3
Suurus:	38,5 KB
ID:	15569
    Ehk siis markeeringu järgi C-klassi 50kΩ, testriga sain 52kΩ, aga see pole oluline. Kõik endale teada olevad eesti netipoed kolasin läbi, oomipoes käisin isegi kohal, lisaks tüütasin mitut telekaparandajat ja käisin närvidele sõpradele, sobrades nende sahtlites. No ei ole. Ühe CD-romi esipaneelilt leidsin, aga sellel olid jalad paremalt vasakule just peegelpildis. Aliexpressist leidsin ka. Hindki on OK, aga mulle ei ole tarvis 50 potentsiomeetrit 6€ eest.
    Äkki kellelgi on sahtlis ja viitsib sellega tegeleda ja paneb pakiautomaati või näiteks kirjaga posti. Kagunurga inimesena satun Tartusse paar korda kuus, Põlvasse samuti. Võrru käin omaarust väga harva, aga üleeile oli näiteks tarvis sealgi olla.

Ühendust saab privasõnumiga, või e-mailil wiki432(ÄTT)hot.ee, sest reeglina telefoni kas ei kuule läbi mürina, või ma ei saa parajasti vastata.

Liige madis64 maine kipub olema madal

Algseade Vs: Potentsiomeetri

Tsitaat Esmalt postitatud Wiki432 poolt Vaata postitust
    Hindki on OK, aga mulle ei ole tarvis 50 potentsiomeetrit 6€ eest.
    Lepi olukorraga, vali neist 50-st parim endale ja ülejäänud anneta noortele tehnikutel heategevaks otstarbeks ;-)

Annetaks võib-olla ka, aga ma ei tunne 49-t noort elektroonikahuvilist. Ühte noort tean. Ja mõnda vana kah. Ja siis paari puruvana, aga need ei ole kindlasti huvitatud minu pakutavast. Kasvõi tasuta.

Liige Arvi Kasutaja maine on neutraalne

Kuna kirjutasid et satud paar korda kuus Tartusse, siis Tartus Anne Noortekeskuses tegutseb minu teada elektroonikaring. http://annenk.ee/elektroonikaring/
    Äkki võtavad vastu kui pakud

Liige W@ldur Kasutaja maine on neutraalne W@ldur avatar

Mina leidsin odavaima pakkumise 20USD/50tk. Aliexpressis.
    Seega 6EUR'ga on väga odavalt saadud.
    Ja kui mõne nimeka tootja oma leida, ei jää see tükihind palju sellest koguhinnast maha. Aga kardetavasti ei leia ka.
    Seega soovitan, et võta 6EUR eest ära, las ülejäänud olla kingituseks sulle või teistele.

Tänan soovituste eest, aga mingit otsust pole ma veel langetanud. Äkki ikka tuleb siit (või ka mujalt) pakkumine, lisaks tuleb oma rämpsuhunnikus veel kaevata, sealtki leiab vahest midagi. Tavaliselt küll paar päeva pärast seda, kui on mingi teine lahendus leitud.
    Alist ei leidnud ise ka enam seda 6€ pakkumist. Järjehoidjasse sai sisestatud, aga see aadress ei vii enam kuhugi.

Pakkumisi pole olnud, ise kaevamine pole tulemusi andnud ja nii me siis kahekesi oma Väikese Meeleheitega tellisime hiinast kümme tükki 1,70€ eest. Tõsi küll, mitte C, vaid B tähisega, sest viitkümmet tükki (mis siis, et õige C-tähisega) mõistus tellida ei lubanud. Üheksat noort elektroonikut üleliigse staffi realiseerimiseks on kergem ka leida, kui neljakümmend üheksat.
    Minu panuseks on hetkel vaid oodata, kuna nad sealt kaugelt jalgsi tulevad.
    Viimati muutis Wiki432 : 23-01-18 kell 12:23

Hiinlased ostsid potentsiomeetrite pakile lennupileti ja see on juba käes. Esimene näppusattunud kilekotist läks väikse ringiga testri kaudu käiku. Töötab. Üheksa tükki on seega saadaval. Eks annetan kuhugi või panen kunagi Osta'sse müüki või unustan lihtsalt sahtlisse. See viimane on kõige tõenäolisem. Kui kellelgi tarvis, andke teada niikaua, kuni teema veel ülal on.
    Aga teema kustatan kahe nädala pärast. Kui see on võimalik, ma pole veel uurindki, aga ju siis saab.

No ei osanud mina seda teemat kustutada. Reeglites on ka kirjeldatud, et "sulge teema". Noh, sulgen, aga edasi? Võiks ju enda järelt ära koristada, aga siin tuleb oodata, kuniks vajub aastatega kõdusse? Niimoodi võib ju internetis ruum otsa saada...

Suletud teema

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. Potentsiomeetri puhastusaine?
    peedu15 poolt foorumis Võimendifoorum
    Vastused: 6
    Viimane postitus: 20-02-14, 11:51
  2. Vastused: 6
    Viimane postitus: 09-04-13, 22:15
  3. Ei tea potentsiomeetri tähistust
    Johnny.B.Goode poolt foorumis Elektroonikafoorum
    Vastused: 8
    Viimane postitus: 13-06-03, 20:48

Lemmikud