+ Vasta teemale
Näitan vasteid 1 kuni 11 11-st

Teema: Palun aidake lahendada: valgusti, kaks liikumisandurit ja sisse-välja lülitid

Liige geneetik maine kipub olema madal

Algseade Palun aidake lahendada: valgusti, kaks liikumisandurit ja sisse-välja lülitid

Plaan on hoovis valgustus viia tehniliselt uuele tasemele.

Plaan selline:
    1 led tuli,
    2 liikumisandurit jadas (erinevate nurkade alt, et paremini veenduda kellegi liikumises)
    2 lülitit - 1. lülitan vajadusel valgustuse jäädavalt sisse, 2. lülitan vajadusel valgustuse jäädavalt välja.

Kes oskab, palun aidake mind selle lahenduse skeemiga.

Liige styleman Kasutaja maine on neutraalne styleman avatar

Algseade Vs: Palun aidake lahendada: valgusti, kaks liikumisandurit ja sisse-välja lülitid

Vajuta pildil suurema pildi nägemiseks

Nimi:	Skeem.PNG
Vaatamisi:	1
Suurus:	28,4 KB
ID:	15691
    L1 lihtlüliti, millest saab kogu süsteemi sisse-välja lülitada.
    L2 veksellüliti, millest saab valida kas pideva põlemise, või läbi liikumisanduri.
    PIR liikumisandur, kindlasti releekontaktiga.
    Näitatud on ainult faasi soon.
    Marek

Algseade Vs: Palun aidake lahendada: valgusti, kaks liikumisandurit ja sisse-välja lülitid

Tsitaat Esmalt postitatud geneetik poolt Vaata postitust
    2 liikumisandurit jadas
    Siis ikka liikumisandurid rööbiti, et emma-kumma rakendumisel valgus süttiks. Kui on jadas, siis süttib valgus kui mõlemad on rakendunud.

Tsitaat Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
    Siis ikka liikumisandurid rööbiti, et emma-kumma rakendumisel valgus süttiks. Kui on jadas, siis süttib valgus kui mõlemad on rakendunud.
    Ei-ei, mõte on selles, et üks kinnitaks teise arvamust, et keegi tõepoolest liigub. Sihin need hoovis selliselt paika, et kui inimene liigub, siis need rakenduksid järjest ja siis alles läheb tuli põlema.

Liige Starfish maine kipub olema madal Starfish avatar

Siis jah on vaja jadasse, see on nagu AND loogika, rööbiti oleks OR loogika.

Kas jõuab inimene enne järgmiseni kui esimene algasendisse tagastub ?

Tsitaat Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
    Siis jah on vaja jadasse, see on nagu AND loogika, rööbiti oleks OR loogika.

Kas jõuab inimene enne järgmiseni kui esimene algasendisse tagastub ?
    Eks peab sihtima ja mängima ja katsetama. Ma olen elektroonikas väga udu, sellepärast uuringi põhimõtteliselt idee teostusvõimalikkust. Mul on siin mitu erinevat andurit, saab näha mis sellest saab.

Liige A.R. maine kipub olema madal

Ma olen elektroonikas väga udu, sellepärast uuringi põhimõtteliselt idee teostusvõimalikkust.
    Ära siis räägi elektroonikast, räägi sellest mida Sa tahad.
    Umbes nii:
    On A tk andureid ja L tk lampe.
    Kui tuleb keegi sealt An vaatevälja siis sütib see Lm lamp.
    kui läheb sinna siis ...
    Kui seal on midagi siis see kustub, too süttib. jne jne

Kui on selline kirjeldus olemas siis saab tõlkida lihtsalt selle jutu elektronika-optika keelde.

üks kinnitaks teise arvamust ... kui inimene liigub, siis need rakenduksid järjest ja siis alles läheb tuli põlema
    Aga mis selle mõte on? Anduritel on ligi 180 kraadi avastamisnurk?

Liige Svago maine kipub olema madal

Ma olen 180 nurga vähendamiseks kasutanud välist musta teipi. Näiteks üks andur reageerib ainult ühelt poolt lähenemisel.
    On olemas ka erinevate nurkadega läätsi.

Liige erxxx Kasutaja maine on neutraalne

seda teemat ju sitaks aretatud - teed teibituuningu ja saad lätis kah naisega käidud

Liige Svago maine kipub olema madal

Tsitaat Esmalt postitatud erxxx poolt Vaata postitust
    seda teemat ju sitaks aretatud - teed teibituuningu ja saad lätis kah naisega käidud
    OT. Kunagi ammu tegelesin gaasi järelevalve, hoolduse ja mõõtmistega. Tõsisemate avariide korral käis mul objektil 4 meheline remondibrigaad – ülemus, töömees, abiline ja autojuht.
    Autojuhil oli selline omadus, et nagu autol süüte välja keeras, nii norskas - täiesti sünkroonselt ja alati. Ülemus jagas töömehele korraldusi ja abiline läks lähemasse toidupoodi viina järele. Ükskord küsisid, et teema rublase ringi ja saad ka osa võtta.
    Ma vastasin, et meil on siin viinatehas ja töömehed vedasid tehasest aia taha toru ja nüüd saab tasuta kraanist lasta. Mehed nuiasid tükk aega, et kraani asukohta teada saada. Aga jäi saladuseks

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. O: 1F sisse, 3F välja sagedusmuundurit, 0,75kW
    pic poolt foorumis Elektroonikaseadmed ja komponendid
    Vastused: 5
    Viimane postitus: 08-10-12, 10:46
  2. M: HDMI splitter, 4 sisse, 16 välja
    raxz poolt foorumis Videotehnika
    Vastused: 4
    Viimane postitus: 09-09-12, 09:00
  3. O: O: Kaks liikumisandurit
    kass poolt foorumis Elektroonikaseadmed ja komponendid
    Vastused: 1