+ Vasta teemale
Nitan vasteid 1 kuni 11 11-st

Teema: Переключатель галетный ПМ

Liige radiotehnika35 Kasutaja maine on neutraalne radiotehnika35 avatar

Algseade Переключатель галетный ПМ

Kas keegi omab mrgitud llititest phjalikumat informatsiooni?

Oleks tarvis kas pealkirjas viidatud vi siis sarnast (mtudelt sarnast, mitte oluliselt suuremat) tpi lliteid millel 18 poolust 9 sektsiooniga.

Kas mrgitud 11П tbi hulgas eksisteerib midagi taolist? See esimene number "11" ilmselt ei ole pris ige asi aga midagi sarnast oleks tarvis. Kas keegi oskab midagi soovitada - ehk on mingis vanemaaja mtetehnikas sarnaseid?
    Suurus on suht thtis - vga suuri ja meeletut jumomenti mberllituseks vajavad on natuka kohatu, ka on llitatavad voolud vga minimalistlikud.

Neb vlja (umbes) niisugune:

Lisatud pisipildid Lisatud pisipildid Galett.jpg  
    -superradical-

Liige olavsu1 Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: Переключатель галетный ПМ

rotary switch...

https://www.don-audio.com/Elma-Rotary-switch-Type-04

pead ise ksima konkreetset lahendust.

Liige rainadov maine kipub olema madal

Tere radiotehnika 35! Tahtsin Sulle personaalsnumi (PS)saata, aga Su kirjakast on tis ja ka telefon ainult kutsus! Reedal kisin Tiigi tnavalt lbi, oli lahti ja seal askeldas uus inimene. Sortiment vana, aga seda ei uurinud, kas nad ka tiendavad oma nomenklatuuri. Lliteid tehakse igas suuruses, ka Venemaal tehti. Tehti ka viksemaid, npuotsa suuruseid. ldjuhul on kettal 12 klemmi, seega 11P = 11 asendit ja 1 klemm jb selleks (suunaks) mida kommuteeritakse, ketaste arvu jrgi valid siis, mitu suunda on vaja. Kui on 5P2H, siis on hel kettal kettal 5 asendit ja 2 suunda, 3P3H=hel kettal 3 suunda ja 3 asendit. Sama standard on ka lnes. Kuid ... liigub ka erandeid ehk kettal olen ninud ka 24 asendit ja ks suund. Sellised pole eriti levinud. Nd oleks vaja teada, mida ja kui palju on konkreetselt vaja? Teada vaja ka kommuteerimisele minev pinge, sagedus ja voolu suurus. Need mravad ldjuhul margi! Ehk saan isegi mingitega aidata? Minu telefoni ju tead, pole muutunud! Aith! RA
    See mark, mis pildil, pole kige viksem, aga oli tavaline osadel autoraadiojaamadel ja automaatikaplokkidel. Seega kllaltki levinud. RA

Liige Shele maine kipub olema madal

Mul on kusagil mned sellised. Kui tked, mida vaja, kaevan vlja.

Liige A.R. maine kipub olema madal

ks selline hea ja odav kohe saadaval:

http://ee.farnell.com/ohmite/312-9/s...otary-switches

Liige freeze Kasutaja maine on neutraalne

Liige radiotehnika35 Kasutaja maine on neutraalne radiotehnika35 avatar

Tsitaat Esmalt postitatud rainadov poolt Vaata postitust
    Tere radiotehnika 35! Tahtsin Sulle personaalsnumi (PS)saata, aga Su kirjakast on tis ja ka telefon ainult kutsus! Reedal kisin Tiigi tnavalt lbi, oli lahti ja seal askeldas uus inimene. Sortiment vana, aga seda ei uurinud, kas nad ka tiendavad oma nomenklatuuri. Lliteid tehakse igas suuruses, ka Venemaal tehti. Tehti ka viksemaid, npuotsa suuruseid. ldjuhul on kettal 12 klemmi, seega 11P = 11 asendit ja 1 klemm jb selleks (suunaks) mida kommuteeritakse, ketaste arvu jrgi valid siis, mitu suunda on vaja. Kui on 5P2H, siis on hel kettal kettal 5 asendit ja 2 suunda, 3P3H=hel kettal 3 suunda ja 3 asendit. Sama standard on ka lnes. Kuid ... liigub ka erandeid ehk kettal olen ninud ka 24 asendit ja ks suund. Sellised pole eriti levinud. Nd oleks vaja teada, mida ja kui palju on konkreetselt vaja? Teada vaja ka kommuteerimisele minev pinge, sagedus ja voolu suurus. Need mravad ldjuhul margi! Ehk saan isegi mingitega aidata? Minu telefoni ju tead, pole muutunud! Aith! RA
    See mark, mis pildil, pole kige viksem, aga oli tavaline osadel autoraadiojaamadel ja automaatikaplokkidel. Seega kllaltki levinud. RA
    Tere tere. Number on juba mitu aastat teine, vahetasin teenusepakkujat ja sai ka uus number. Kuigi sai kokku lepitud, et number ei ole avalik, hakkas liigapalju tolmuimejate ja ajakirjanduspropa pakkumisi tulema...see teine teema siiski.
    Tiigi pood...tean, olen kinud, ostsin ka mteriista sealt aga oleks pidanud sama asja 2-3x odavamalt hoopistkis ostast ostma - Tiigis mdi totaalne rmps ja kui lksin hiljem teatama, et riist on kutu ja oluline detail on katki (et saaks ehk sellegi uue), seda detaili peale 1,5 tundi otsimist isegi ei leitud - siingi sai ostufoorumis teema les, lampvoltmeetri detektordiood siis - 6D13D siis oli otsitu...mteriist, lampvoltmeeter mille proovikus see oli fsiliselt katki, saigi Tiigist soetatud, ngi vlja kll uueprane. Mikumaku aitas hdast vlja ja dioodi sain hoopiski temalt
    Siiski osutus, et riist on totaalselt surnud, sai suht pulkadeks ja eks kui rohkem aega tekib ja tahet sellega mssata - kulub paar peva ja tuleb ta nullist les ehitada, montaaz juba sel nii jura, et anna otsad. Tiigi mja muide tles mu ksimuse peale, et "mida ma siis nd tegema pean" - sellest vastusest positiivset midagi kll ei hku..et kui mtelda - ei tsekki, sulas maksmine..hilisem rikkega kauba tagastuse vi vahetuse vi detailide saamine (vi isegi inimliku hinnaga kasvi kui ostetud seadme viga on ostja nus ise krvaldama). Muide, nme on, et kunagi mdi seal asju mil rike, oli silt peal, et ei tta, minu voltmeetril ei olnud ja ostsin vanarauda vrvilise metalli kilohinnaga..Pole vga asjalik koht kust midagi soetada. Neid lliteid seal pole kohanud, mletan, et kunagi midagi oli, kuskilt vlja ligutud ja juhtmed kljes mille mahajootmine juba mitmetunni t+vana plenud kontaktidega lliti 10 euri

Tsitaat Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
    Mul on kusagil mned sellised. Kui tked, mida vaja, kaevan vlja.
    Tundub, et probleem on suures osas lahendatud - mingid llitid on vaja kuid ksin siis kui saan releeplaadi tehtud, siis selgub, mitu llituspositsiooni jb - llitite leidmine suht keeruline ja ndseks juba 51% selles ksimuses releeusku, et ilmselt lhevad minireleed.

Tsitaat Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
    ks selline hea ja odav kohe saadaval:

http://ee.farnell.com/ohmite/312-9/s...otary-switches
    Iroonia - odav ta pole ja hea...ksitav, selles klassis ilmselt leiduks mni MIL tootja oma ka aga kuna see pole pris see siis oletan, et see mida mul vaja ehk on 3x nii odav

Seal otsides 2-3 niisugust ji silma nagu see mis vaja oleks, centralab PA-32 tbi kettad aga pris tpselt vajaolevat ei ole sealgi.
    -superradical-

Aga milliste vimalustega see ketaslliti peab olema ja palju neid vaja on? Seda teadmata ei suuda keegi Sind abistada! Tiigi pood on viimane vimalus kui kataloogides ei saa pihta. Suurus kohta sain aru, et pildil olnust mitte suurem! Edu otsingul! RA

Liige olavsu1 Kasutaja maine on neutraalne

mina sain aru nii et 9 wafer't ja 18 psitsiooni. sellist ei pakutagi. on vaid eritellimusel.

teistpidi ta olla ei saa et 9 positsiooni ja 18 wafert, see tuleb nii pikk, et seda ei juhi korralikult.

; Oi, issand ! Keegi on jubedalt vaeva ninud andmebaasi koostamisel. Hakkasin otsima ajaviiteks, ka on ka koaksiaalkaablitele vaakum- vi gaasikeskonnas lliteid nha. Enne lks silme ees kirjuks! Aga saatjate antenndel olid olemas! Mis sees (?), siis ei huvitanud selline probleem. Ttasid, sellest piisas! RA

Liige Svago maine kipub olema madal
    Viimati muutis Svago : 04-06-18 kell 19:46

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 klalist)

Sarnased teemad

1. Vastused: 7
    Viimane postitus: 09-07-16, 22:41
  2. V: Электроника МП-204-cтерео
    D M poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 2
    Viimane postitus: 27-05-14, 19:02
  3. M: Электропроигрыватели"ЭППГ-1
    henri503 poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 0
    Viimane postitus: 30-08-12, 20:26
  4. O: Реверсивный двигатель РД-09