+ Vasta teemale
Näitan vasteid 1 kuni 2 2-st

Teema: Müstilised elekriarved e. tasuta laen

Liige Svago maine kipub olema madal

Algseade Müstilised elekriarved e. tasuta laen

Indrek Luberg: kas Eesti Energia ja Elektrilevi kasutavad tarbijaid tasuta laenuallikana?

Inimesed, olge valvsad ja süvenege oma elektriarvesse, manitseb ettevõtja Indrek Luberg.
    Koduse elektritarbimise analüüs tõi välja huvitava anomaalia – 2017. aasta oktoobrist kasvas summa elektriarvetel märgatavalt. Mitu kuud hiljem sain teada põhjuse, milleks on väidetav probleem kaugloetava arvesti andmete edastamisel ning sellega kaasnenud märge arve teise lehekülje ülaservas: näidud sisaldavad prognoositud koguseid.

Kas tõesti on Eesti Energia ja Elektrilevi asunud klientidelt tasuta laenu võtma? Kõlab ju ahvatlevalt – lihtsalt prognoositarbimist nii palju, kui vaja on, ja kuue kuu pärast, või siis kui klient märkab, maksa tagasi. Ei mingit lepingutasu, tagatist ega intressi ...

https://arvamus.postimees.ee/4641556...-laenuallikana

Mul on täpselt sama lugu. Vähe sellest, et nende süül on 2 veepumpa pikaajalise talvise elektrikatkestuse tõttu külmumise ja mikrolaineahi 65V/165V/230V faasipingete tõttu vajanud remonti, olen nüüd lisaks ka protsendita laenuallikas.

Üldmoderaator OSX maine kipub olema madal OSX avatar

Algseade Vs: Müstilised elekriarved e. tasuta laen

See on ju senine riiklik praktika, kus riigipoolses viivituses ei arvestata viivist, intresse ega mitte midagi, hea kui oma kohustuse täidavad. Mind ei üllata see sugugi et EE niiviisi võib teha, seda on ka enne märgatud et EE üritab n.ö. laenu võtta, või ka tekitada lisaarveid olematutel põhjustel. Nii on minul olnud, et mingi tarbimiskoha ammune ajalugu on läbi lapatud ja kui on olnud midagi nende arvates segast, on genereeritud prognoosipõhine arve. Ma kaklesin kunagi EE esindusega üle kuu, aga kuna need josplid ei tulnud selle peale et mõned inimesed säilitavad oma maksete ajalugu ning suudavad seeläbi tõestada nii tarbimise kui makstud summad, siis juhtus nii et EE kontori juhataja tuli ise minu töökohta, vabandas ja kiitis analüütilise lähenemise eest ning kutsus tööle. Tagantjärgi muidugi olen mõelnud et loll olin et ei läinud pakutavaga kaasa - oleks ju priskele riigi leivale saanud, aga ju siis pidi nii minema. Arvete prognoosimist olen kohanud, vähemalt teisel kuul olen ise ühendust võtnud ja ülemakstud summad on ettemaksuks määratud. Sel sajandil ehk 6-7 korda, neist ühel juhul ka kaugloetava süsteemi puhul, kuid kui seletasin neile ära et leviprobleem pole võimalik, kuna süsteemi teenindav masti asub alla 1 km kaugusel. Peale seda pole "leviprobleeme" olnud .
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. tasuta
    vlzuk poolt foorumis Hinnapäringu & ostuabi foorum
    Vastused: 0
    Viimane postitus: 05-02-15, 19:19
  2. Tasuta naidised eestis pole tasuta?
    openchip poolt foorumis Hinnapäringu & ostuabi foorum
    Vastused: 24
    Viimane postitus: 22-11-08, 02:12
  3. Tasuta SMS
    madis poolt foorumis Tark- ja riistvara foorum
    Vastused: 19