+ Vasta teemale
Lehekülg 2 / 2 EsimeneEsimene 12
Näitan vasteid 16 kuni 20 20-st

Teema: Sony TA8650

Liige radiotehnika35 Kasutaja maine on neutraalne radiotehnika35 avatar

Algseade Vs: Sony TA8650

2SJ50/2SK135 on lateraalstruktuuriga väljakad, erinevad 2SJ18/2SK60-st suurel määral.
    Siia ei saa seda pdf- dokumenti(e) üles ju laadida, kusagil oli pikk ja põhjalik tehniline seletus...

Vertikaalne väljainduktsioonitransistor on olemuselt nagu elektrovaakumtriood ehk siis taga aetakse "lambilikku" soundi. See transistor vajab töötamiseks eelpingestamist, kui seda ei ole või see töö ajal kaob siis sureb transs sama kiirelt nagu tema toimekiirus
    Vertikaalseid väljakaid on tänapäeval mustmiljon - alates IRF(P)240/9240, 2SJ200(201)/2SK1529(1530) jne aga need KÕIK on erinevad STAATILISE-st väljaINDUKTSIOONITRANSISTORI-te grupist ja otseseks asenduseks ei kõlba. Tänapäeval kommertsmahus analooge ei toodeta, vähemalt arvestatavaid ja kättesaadavaid. Paar väiketootjat on, nad teevad neid pm. sõjatehnikale ja rahalises mõttes on enam-vähem mõeldavate analoogide soetamine mõttetu kuna ühe transi hinnad küündivad pooletuhande euroni, võimsatel radaritehnikas kasutatavatel ka tuhandetesse.
    Tuntuim tootja kes ka n.ö. laiatarbesse tootis oli SemiSouth aga nüüdseks see labor hingusele läinud.
    Vanu originaale on kindlam hankida jaapanlaste käest aga ega ka nemad rumalad ei ole ja teavad, et hobitroonikud neid ihaldavad.

AntiV võimu eelvõimendi on 100% originaal, asendatud said kõik ajaga surema kalduvad konded jne. Grammofoni-helipeavõimendi on sel samuti V-FET sisendiga, see on originaal, lõppvõim on ainsana uus, lateraalväljatransistoritega.

Ka on originaaltransistoreid võimalik tööle panna nii, et pinchoff erineb nagu probleemiks kipub neil olema kui on eri grupist - aktiivne stabilisatsioon igale iseseisvale lõpptransile aga ka see on võrreldav ju uue võimu ehitamisega

2SK135 vastassoost paarilisi oleks endal tarvis.
    Aga nende analooge on praegu olemas ja tehnilises mõttes on nad paremad, kui leian omale vähemalt 2tk 2SJ50 siis saan võrrelda tänapäevaste metallkestas analoogidega, mul olemas Semelab/Magnateci 125/250W ühe ja kahe kristalliga TO-3 versioone ja ka 2SJ50/2SK135 otsesemad analoogid (kaasaegsed) ECF10N20/ECF10P20

E: AntiV võimendi võimsus on elektrilisest vaatenurgast sama mis originaalis, teoorias on see u. 300W/4R aga kõnealuse Sony originaaltoide niisugust võimsust ei taga. Suur eelis lateraalväljakal on suhteliselt suur lollikindlus. Isegi väljundi lühist talub see transistor hästi, tänapäevastele kommertsseadmetele mõjub isegi hetkeline väljundi lühis lõppvõimu transistoritele tapvalt, lateraalidel võib pm ise loomkatseid korraldada ja mul ei ole õnnestunud veel kordagi ühtegi puhkama saata.
    Lisatud pisipildid Lisatud pisipildid 2sk135.jpg  
    Viimati muutis radiotehnika35 : 13-03-19 kell 21:16
    -superradical-

Liige oxake Kasutaja maine on neutraalne

Sorry, kerge offtop, aga on küsimus radiotehnika35-le: kas minu sõnumid on Sulle kohale tulnud ?
    Saatsin enda teada 2 korda, aga pole vastust ja ka minu saadetute hulgas millegipärast pole. Võimalusel saada mulle kontakti jaoks miskit, teemaks ikka Vfet

Tsitaat Esmalt postitatud oxake poolt Vaata postitust
    Sorry, kerge offtop, aga on küsimus radiotehnika35-le: kas minu sõnumid on Sulle kohale tulnud ?
    Saatsin enda teada 2 korda, aga pole vastust ja ka minu saadetute hulgas millegipärast pole. Võimalusel saada mulle kontakti jaoks miskit, teemaks ikka Vfet
    Jah, täis postkast, nagu ikka.

proovi nüüd, tegin paar vaba kohta aga ilmselt saab täis kiiresti, eks püüan siis veel ruumi teha.
    -superradical-

Liige marxx1 maine kipub olema madal

radiotehnika35

Kui mul nüüd ikkagi originaaltransside leidmine ei õnnestu kas oleks sinu versioonis sellele võimendile hing sisse puhuda.Järsku kunagi hiljem trehvavad ka originaaltransid näppu aga praegu on see küll üsna lootusetu sest kõik mis ma olen saanud on ikkagi sitt

Viimased aastad on aeg kuidagi kuskile kulunud...

Aga osalt sõltub see muidugi ka mida soovitakse.
    Pm. kui ei ole soov täpselt sarnaseks tegevuseks nagu AntiV võimul siis isegi võibolla võiks sellele mõtelda - uusi ideid on vahel parem teha siis leiab rohkem aega mõnikord .

E: sirvisin üht vestlust ja sellest üks link mis natuke räägib mõnedest siin segadust tekitavatest komponentidest.
    http://vfet.blog.bbiq.jp/blog/cat4743994/index.html

Kuna see keel on meile veidi keeruline kasvõi loogiliselt läheneda püüdes siis tõlkeprogrammid (ka google) tõlgib jaapani keelt üsna rahuldavalt, tehnilises mõttes vist isegi paremini kui vene või inglise keelest, teemat valdaja paneb ise otsad kokku kui midagi on tõlkes kaduma läinud...
    Viimati muutis radiotehnika35 : 16-03-19 kell 23:47
    -superradical-

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. Vastused: 10
    Viimane postitus: 01-04-19, 18:49
  2. Vastused: 6
    Viimane postitus: 22-07-16, 15:10
  3. Vastused: 55
    Viimane postitus: 16-06-16, 23:41
  4. Vastused: 0
    Viimane postitus: 27-06-15, 23:39
  5. M: Sony STR-VX1L, Sony TC-FX2, Celestion 3 MkII
    noor tehnik poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 13