+ Vasta teemale
Lehekülg 2 / 31 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näitan vasteid 16 kuni 30 459-st

Teema: Audioposimine

Liige moi Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: Audioposimine

Tsitaat Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
    Standardse sümmeetrilise liini signaalinivood ei reguleerita.
    Tsitaat Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
    pea BOCK'i joomisega vahet natuke. korralikumad stuudiokõlarid on kõik sümeetrilise ühendusega.
    Aga kuidas seal volumi reguleerimine käib, ka diferentsiaalselt?

Liige GU50 Kasutaja maine on neutraalne GU50 avatar

Tsitaat Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
    Enne liinitrafot.

Liige olavsu1 Kasutaja maine on neutraalne

Tsitaat Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
    puldil üks diginublakas, mis kontrollib kõiki liiniväljundeid (minu karbil on neid 8) ja kõlli poolepeal üks pote ja üks lüliti. üks kuskil keskpaigas teine nullis.

uuema aja usb helikaarte (nagu Behringer UMC1820 ja teised tema sarnased, presonuselt ja focusritelt ja mõnelt tootjalt veel) polegi enam võimalik niipeenelt regullida. puldi volume nupp kontrollib ainult kahte väljundit kümnest.

Liige moi Kasutaja maine on neutraalne

ja kõlli poolepeal üks pote ja üks lüliti. üks kuskil keskpaigas teine nullis.
    On see pote diferentsaalne või tavalises ühenduses?

Ma pole eriti sisse vaadanud, tundus tavaline käristiga pote. on peale sisendastet ja enne hirmkeerulist aktiivfiltrit

Liige Sonic Kasutaja maine on neutraalne Sonic avatar

Mõõtmiste teel saavutatud heli - surnud heli.
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

Algseade Audioposimine

mu koduaudio põhinebki stuudiotehnikal.
    Mul ei ole brändi kaablid, mul on Neumanni näpunäidete järgi positud kaablid. KLOTZ MY204 ja Kabeltronik DigiOne. Otsteks neutrik MC3MXX, NC3FXX ja NYS 228 BG.
    Proovimiseks said mõned NP3C/B võetud. Kuna inimesed Abbey Roadilt ja AOI Stuudiost väitsid, et pole tähtis kas ots on kullatud või ei ole. Siis kasutan enamuses Reani NYC204 otsi.
    Kõlab nagu teadlik valik, mitte posimine. Millest inimene siis end nii puudutatuna tunneb, kui posimisest juttu näeb?

trafopõhine balansseeerimine on ainult raketitehnoloogial hinnaga >4000€. sellepärast ma polegi ühelgi seadmel mingeid eraldustrafosid kohanud.
    Kolmekohalise hinnaskaala juures on aint elektrooniline balansseerimine ( tootja erilise vastutulelikkuse olemasolul on see "uuendatav" trafopõhiseks)
    O tempora, o mores... Allakäik on ilmne, kvaliteedi arvelt teadagi.

Kõike mida tänapäeval "stuudiotehnikaks" nimetatakse ei vea sisuliselt sellele terminile kuidagi katet välja. Tihti leiab selliseid seadmeid sellestsamusest saksamaa veebipoest, mille nimi käis läbi Madu-Pro kaabliga seoses. Ja minu laual on olnud remonditavana ka piisavalt palju selliseid "pro-seadmeid", mille koht oleks... ma ei teagi pakkuda kus, aga mitte profikasutuses.

Eestis tean päris mitmeid audiofiile, kellele €4k seadmete hinnas ei ole mingi raketitehnoloogia tunnus, pigem entry level. Nii et see peaks olema elementaarne et asjad maksavad ka midagi, kui need on valmistatud õieti, et saavutada reaalset tulemust.

Tsitaat Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
    Puhtalt kuulmise järgi tehtud heli - "väga huvitav" heli. Täna huvitav - homme selgub et jama...

Olen märganud, et mõned audiofiilid otsustavad seadmete "headuse" üle peamiselt hoopis hinnalipikut vaadates?
    Viimati muutis Scott : 01-04-19 kell 23:00 Põhjus: järjestikpostitused kokku

Liige MK Kasutaja maine on neutraalne MK avatar

Mõõtmise järgi ei tehagi see on lihtsalt kontrolliks tegelikult. Aga kahjuks kontrollida tuleb.

Liige Sonic Kasutaja maine on neutraalne Sonic avatar

Olen märganud, et mõned audiofiilid otsustavad seadmete "headuse" üle peamiselt hoopis hinnalipikut vaadates?
    Alles oma eelmises postituses sa väitsid, et asjad peavad ikka maksma ka midagi, et saavutada reaalset tulemust.
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

Liige elukaz Kasutaja maine on neutraalne elukaz avatar

See töötab ainult ühtepidi, hea on kallis aga kallis pole tingimata hea.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

Liige marcor1 Kasutaja maine on neutraalne marcor1 avatar

Puhtalt eritellimusel väikeseerias valmistatud korpus, kus on kasutatud lääne spetsialistide helgeid peakesi ja valgeid käekesi; varustatuna mingite hi-end rca ja xlr pistikutega võib maksta "palju". Esteetiliselt hinnavääriline kuid heliline lisandväärtus tühine.
    -There is no Box-

Liige madis64 has a little shameless behaviour in the past

Kõik sõltub sellest, mida mõõdetakse ja mis mõõtja mõttemaailmas toimub.

Algseade Audioposimine

Alles oma eelmises postituses sa väitsid, et asjad peavad ikka maksma ka midagi, et saavutada reaalset tulemust.
    Tubli mees hoiab ikka oma kommentaaride stiilijoont - rebime välja kontekstivälise ja teeme näo et ei saa aru, mida tegelikult öelda taheti.

Asjad peavad muidugi olema kaetud normaalse hinnaga, muidu neid lihtsalt ei saa normaalselt projekteerida ja valmistada (võrdl. "hiinaimedega"). Aga ainult ajakirjade sabast turuhindade hinnalipiku järgi audiotehnika olemusliku väärtuse üle otsustamine viib metsa, siin on juba posimise jooned mängus. Sest kahjuks on märkimisväärne osa audiotehnikast üle hinnatud, nö. "audiofiilse" hinnalisaga.
    Ja ka silmadega kuulajaid on päris palju, kellele kogu see teema on "mängu ilu". Sellised audiofiilid tekitavad jõudsalt veesogamisega ja müütide levitamisega.

Paluks nüüd arusaadavalt lahti seletada mõisted "surnud heli" ja "elav heli". Või on kuskil ka "poolsurnud heli"? "Poolelus heli"?
    Viimati muutis Scott : 01-04-19 kell 23:01 Põhjus: järjestikpostitused kokku (kasuta multiquote nuppu mitme postituse tsiteerimisel)

Paluks nüüd arusaadavalt lahti seletada mõisted "surnud heli" ja "elav heli". Või on kuskil ka "poolsurnud heli"? "Poolelus heli"?
    elav heli = ERSO
    poolsurnud heli = Vinüül, Reel to Reel, MC
    surnud heli = igasugune digi.

nii ma olen aru saanud igasugustest sonic'utest ja nonamedest ja muudest audionarkaritest.

Huvitav seisukoht, kas see on sinu enda või arvad olevat nende "audionarkarite" oma? Sest mulle tundus, et Sonic pidas midagi muud silmas.
    Viimati muutis Scott : 01-04-19 kell 23:02 Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Lemmikud

Foorumi reeglid

• Sa ei või lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta oma postitusi