+ Vasta teemale
Lehekülg 2 / 2 EsimeneEsimene 12
Näitan vasteid 16 kuni 18 18-st

Teema: Hiina eelvõimendi

Liige radiotehnika35 Kasutaja maine on neutraalne radiotehnika35 avatar

Algseade Vs: Hiina eelvõimendi

Iseenesest midagi halba selles ei ole oma eksperimentidega.
    Mürad on tõesti kõrvale olematud. Siiski on seal kitis mitmed detailid mis on saastad.
    Näiteks stabikate pinged on üsna mööda ja paremaks saab asja LM317/337 stabikatega aga siis vaja need eraldiseisva skeemina. Sisendkondekad on originaalis saastad, elektrolüüdid. Asemele MKT või MKP seeria, ma panin MKT 22uF ja tundub, et piisab.
    Kollased on OK, MKT seeria kondekad, paremaks saab aga üldiselt puudub vajadus (rohelised Wimad võiksid olla OK aga kõiki välja vahetades maksad nende eest 5 kiti hinna).
    Kui siis kõrgemate signaaliahelates polüstüreenkondekate või vilkudega aga viimastega mina helis vahet ei märganud.
    Opakas on suht OK, 5532 on vist reaalis üks paremini õnnestunud opakas audiosuunas arvestades kvaliteedi/hinna suhet. Võid proovida asemele OPA2604 aga kõrvaga vahet ei märganud, samuti OPA2134 on potentsiaalne aga selles skeemis THD-d sellega paremaks ei saa kui algupärasega, OPA2604 on aga THD osas selles skeemis isegi hullem. Võiks proovida LM47920 või LT ja AD omi veel aga pole aega sellega jamada.

Potekad...volüümipote on saast, KIT-i versioonil oli lineaarne pote . Asemele võiks sobitada sinise Alpsi, neid saab paari selle kiti hinnaga aga on tükkmaad parem ja esteetilisem.
    -superradical-

Liige pahatoi maine kipub olema madal

Tsitaat Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
    ... Sisendkondekad on originaalis saastad, elektrolüüdid. Asemele MKT või MKP seeria, ma panin MKT 22uF ja tundub, et piisab..
    Kas sul ikka sama kit oli? Minuarust seal ainult toites lüüdid.
    Vajuta pildil suurema pildi nägemiseks

Nimi:	F00BCCD9-B6F4-4930-BCD1-98D60DC9D951.jpg
Vaatamisi:	8
Suurus:	103,5 KB
ID:	17845

Mina jätsin toite stabikad ja konded ära ja tegin eraldi plaadile uutest juppidest alaldi. Proovisin ka opakaid vahetada(opa2134 vastu) kuid kõrvale kuuldavat paranemist helis ei olnud. Mitte et sel helil midagi viga oleks Potekad on plaanis välja vahetada paremate vastu, kiti omadel takistus erinev kanalite vahel.
    Viimati muutis Scott : 29-04-19 kell 00:19 Põhjus: piltide-teksti omavaheline kujundus paremaks

Liige radiotehnika35 Kasutaja maine on neutraalne radiotehnika35 avatar

Jah, sellel pildilolevast erineb.
    Mul oli sisendisse kaasasolevad elektrolüüdid aga plaadil kohad ka kilekondekate jaoks, märgitud oli 3.3uF aga panin eraldi plaadil 22uF.
    Volüümipote seal on kriitiline, teised ei mängi erilist rolli, mul nendega probleemi ei ole, erinevus vägasuur ei ole.
    Niihea see võim ei ole, et sinna mingeid vägahäid potesid sobitada.
    -superradical-

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. Väikesed Hiina näpud
    umbellatus poolt foorumis Varia
    Vastused: 10
    Viimane postitus: 22-03-12, 07:48
  2. Hiina netipood
    Shele poolt foorumis Hinnapäringu & ostuabi foorum
    Vastused: 1
    Viimane postitus: 18-06-09, 13:06
  3. probleem hiina telefoniga
    elf poolt foorumis Mobiilifoorum
    Vastused: 0