+ Vasta teemale
Näitan vasteid 1 kuni 4 4-st

Teema: Häda Soome TV kaardiga:abi vaja

Liige Shele maine kipub olema madal

Algseade Häda Soome TV kaardiga:abi vaja

Tere. On tõsine huvi Soome CMore Sport antenni TV kaardi järele. (https://www.dna.fi/sportmix). Kaardilugeja on olemas. Kirjeldan seniseid seiklusi
    Asi on suurepärane, aga seisab mingi lollaka bürokraatia taga: pisut pikk lugu, aga õpetlik: pistsin telekasse, võttis nagu omaks, tahtsin testida ja võtsin Elisast kaardi (vanasi vist ZOOM): ei muffigi. Selgus, et seda kaardilkugejat polnud nende registris ja ei käivitu. Tükk jama ja kirjavahetust, aga maksma ei pidanud. See selleks, mul seda Eesti värki põhimõtteliselt vaja pole, tahaks Soome CMore Sport kaarti. Kirjutasin DNA-lle: ei vastust. Sõitsin Helsingisse, sadama lähedal on Verkokauppa, kust pidi saama kaarti. Müüjatädid olid üllatunud, et antenni TV kaarti küsitakse, mina üllatunud, et milles probleem, Soomes peaks igasugu järveäärseid mökkisid hulgim olema. Asi hakkas juba susisema, aga stop tuli siis, kui küsiti Soome isikukoodi (mida mul muidugi pole). Sai siis õllejoomisega laevareis tehtud. Kahjuks on nii, et minu vanad Soome kontaktid (päris head) on kõik ära vajunud ja ei ole enam ühtegi sõpra, kellelt abi paluda.
    Nüüd siis küsimus siinsetele kõiketeadjatele: kas on mingit nippi kuidas tegutseda või on kelleldi olemas Soome ID, või hea tuttav? Maksan loomulikult kulud ja edasised kuutasud. Üle 10 aasta siin fooumis olnuna usun, et olen tõestanud end ausa inimesena.Kaart oleks abiks: mu jalad ei kannata enam pikalt ringi jooksta, seega jääb rohkem aega jääb TV spordi jaoks. CMore pakub otse Formeleid, tennist, Teemantliiga,... Mul on hea antenn ja levi hea, aruharva ülilevi aegu kaob pilt ära.
    Kas on keegi hea ja julge kolleeg, kes viitsiks tegeleda? Oleksin väga tänulik.

Üldmoderaator Scott Kasutaja maine on neutraalne Scott avatar

Algseade Vs: Häda Soome TV kaardiga:abi vaja

Kas Sul on võimalust panna üles satiantenn? Satilt saad samad (ja rohkemgi veel) soovitud kanalid HD-kvaliteedis. Kunagi veidi aega nägin Soome maapealse levi tasulisi kanaleid ja nende pildikvaliteet on sama hull kui ZUUMi kanalitel.

Kaardi saamiseks peab olema tuttav soomlane, kellel on leping, ta saab võtta lisakaardi ja sulle anda. Seda nii sati kui maapealse võrgus.

Tnx! Satiantenni Lasnamäe kortermaja seinale ei taha ja ühistu ei luba ilmselt ka. Olen antennipildiga rahul: nii tava, kui HD (Nelonen, Estradi) pildiga. Signaal kaob ainult ülilevi korral (väga harva). Asi läks liikuma, üks siinne kolleeg lubas aidata. Tänuväärselt tore seltskond: pole vist asja, millest üle ei saa. Olge tublid!

Nii: asi käib. Umbes 40 kanalit sai juurde, aga lugu ise oli uskumatult keeruline. Aluseks võtsin:https://www.dna.fi/sportmix. Tegelikkus on paljus osas hoopis karmim, kui seal lubatakse, Esiteks ei ole suur osa neid DNA jällemüüjaid üldse pädevad antenni TV kaarti väljastama. Üldiselt tundub, et nad haibivad mobiile ja igasugu neti TV-d. Kaardi saamiseks tuli tunnike täita igasugu pabereid. Kui kaardi kätte sain, siis läks kolm tundi enne kui kaart aktiveerus. Seega, kui krrgi tahab veel proovidam siis olete hoiatatud. Vaja on Soome ID koodi ja ahvikannatust. Mina olen rahul: 30 EUR-i eest on asja küll.
    Ahjaa, ununes, et selle Conax kaardilugejaga võib ka probleeme tulla. Näit see: https://www.elfafoorum.ee/threads/82...AX-CA-moodulid hakkas tööle Soome kanalitel, aga keeldus koostööst Elisa kaardiga (vana ZOOM). Nii ei ole ma kindel, et näit Oomipoes müüdav Soome signaali toetavad.
    Viimati muutis Shele : 20-09-19 kell 11:06

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. Soovin abi isikult kellel on olemas Soome pangas netipank
    maarne poolt foorumis Töövahenduse foorum
    Vastused: 1
    Viimane postitus: 17-06-12, 22:54
  2. soome tv
    ivo52 poolt foorumis Video- ja telefoorum
    Vastused: 16
    Viimane postitus: 04-12-07, 11:51
  3. Soome TV
    1000V poolt foorumis Video- ja telefoorum
    Vastused: 3
    Viimane postitus: 02-02-07, 10:06
  4. 150W toiteploki skeemi vaja (oli:Abi vaja)
    fix8 poolt foorumis Skeemifoorum
    Vastused: 1
    Viimane postitus: 10-08-04, 21:00
  5. Probleem video kaardiga vajaks abi ???
    veixxxx poolt foorumis Tark- ja riistvara foorum
    Vastused: 8
    Viimane postitus: 13-10-03, 19:07

Lemmikud

Foorumi reeglid

• Sa ei või lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta oma postitusi