+ Vasta teemale
Leheklg 3 / 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Nitan vasteid 31 kuni 45 111-st

Teema: Tnapevased kassettmakid

Liige olavsu1 Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: Tnapevased kassettmakid

igasugused sabasonicud, missugustel kustutuspeaks tkk psimagnetit, ei ole mainimist vrt.

Liige martk maine kipub olema madal martk avatar

Teemaalgataja ju oma jutukestes psimagnetiga kustutuse elimineerinud, miks kipume lahmima.
    Oli ju konkreetne uitsoov - huvi pakkuma on hakkanud vimalikult hilised mudelid, mis on ka korraliku metallist mehhaanikaga ja 3 peaga.
    Minu teada 2014a midagi pti konstrueerida, kuid ndseks statsionaarsete kassettikatega vaikus.
    Sidestuskondensaatori puhul on thtis jlgida, mispidi on trkkplaadil tema vljaviigud painutatud, muidu ei tea heli missuunas liikuda.

Liige screamedit maine kipub olema madal

Algseade

praegu on poodides mgil vikesed sangad mis on lihtsalt kohutavad. 90ndate sharp salvestas mrgatavalt paremini. mlematel makkidel psimagnet kustutuspea. majak ei ole mul htki kassetti ra snud. ennem on seda teinud mingi uuem asi.

phimtteliselt ma saaks isegi teha tiesti enda maki. mul vedeleb vilma 212 maki seest saadud mehhanism kapis, millel on rihmad tuksis. See isend mille seest see mehhanism tuli oli prit jtmejaamast. Kuskilt on vaja saada korralik helipea, sest originaal pea on ikka vga halvas seisus. NE5532 opvimudega saaks teha taasesitusvimu. Mu teadmiste baas vib ainult vheseks jda. Vaja on, et see asi ka salvestaks erinevatele lindi tpidele. Siis on vaja veel loogikat. Loogika saaks teha arduino nano peale. Triistad nagu isegi on olemas. Otsilloskoop ja signaaligeneraator ja laboritoiteplokk. Kiiruse jaoks on testlint ka 3000hz signaaliga. Keegi ebays mb neid suht hea hinnaga.
    Viimati muutis OSX : 16-07-19 kell 20:17 Phjus: kokku

Liige martk maine kipub olema madal martk avatar

Phimtteliselt saab enamust asju ise teha
    Viimati muutis martk : 16-07-19 kell 23:26
    Sidestuskondensaatori puhul on thtis jlgida, mispidi on trkkplaadil tema vljaviigud painutatud, muidu ei tea heli missuunas liikuda.

Liige olavsu1 Kasutaja maine on neutraalne

ma arvan et kui leiduks uute varuosadena 3-pealiste, res/play helipid, saaks majakkidest/vilmadestki asja.

nende mehhanismidel pole hda midagi, kiikagi parem kui plastikust sabasonicu mehhanism.

ainult juhtloogika tuleks andekamaks teha, et kerimisel oskab kasseti lpus mootoril tuure veidi mahavtta.

[spoiler]vibolla tuleks npuharjutuseks vtta poolidega lintmakk, sest nende kolmepealisi komplekte liigub rohkem kui kaseetikate omi [/spoiler]

Administraator martinj on keelanud maine martinj avatar

Tegelikult...kui hakata ise ehitama....siis selgub , et tulemus on sna tavaline.
    See tee lintmakiga lbi kidud. Sa ei saa mda lindi parameetritest. Aga huvitav ja hariv on see kindlasti. Eriti kui skeemi ise disainid.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lpupoole, seda kiiremini hakkab linti raandev ketas prlema...

vilmal pole kerimise lpus vga viga midagi. Ise jb aeglasemaks. Mootori hlest on ka kuulda, et jb aeglasemaks. 3 pealise maki rec/play helipea kombinatsioon oleks lihtsalt ideaalne. Saaksin selle he sony tc-k71 seest. Seda masinat on muidugi lootust korda saada. Aga kui korda ei saa siis lheb osadeks. Teine tc-k71 on mul veel mis on tiesti ideaal korras ja ise pidin ainult kiiruse natuke aeglasemaks keerama. Kui radulindiga saaks mingi 30-16000hz ktte siis on hsti. Minu ngemus maki tegemisest oleks selline, et ma vtaks mingi 80ndate jaapani maki skeemi ja asendaks algsed opvimud NE5532 opvimudega. See oleks rohkem nagu eksperiment. Ise tegemise vlu ongi just see, et siis ma oskan seda asja ka ise parandada. Lintmakkidel on kll tphimte sama mis kassetikatel, aga lintmakke olen ainult mned korrad ninud. Korra olen sojus 110 ka lammutanud. Prgimelt saadud. Vga kohutav ngi vlja. Iseenesest oli hea pill. Otsevedu ja puha. Vlimus oli nii jube, et ei ninud mtet mssama hakata. Lintmakiga ma midagi vga teha ei saaks ka, sest htki linti mul pole.

Liige home has a little shameless behaviour in the past

Ei tea kedagi, kes neid nuka asju omal ajal remontinud on, sooviks nendest midagi kuulda. Minu soovitus noortele, visake kohe minema, kui just muuseumi ttajad pole. Kassett oli omal ajal vajalik ainult selleks, et kuulata oma lemmik muusikat ka autos, vi pleieriga. Kodus ta kuidagi ketas makiga ei konkureerinud, isegi tippmudelid mitte. Olen ka topeltkiirusega mudeleid proovinud. Mul muide vedeleb Aiwa 3head HX PRO, ja Yamaha KXW 952

Algseade Tnapevased kassettmakid

korralikul kassettmakil pole ju midagi viga. Minu arvates on see digitaaliga sna vrdne kui on korralik salvestis ja korralik makk.

Kassett ei ole paha. Siin on testus: https://www.youtube.com/watch?v=L7n4zsFKJ0U

Laadisin selle laulu youtubesse. Loodan, et te kaasfoorumlased krvavhki ei saa. See muusika ei pruugi kigile meeldida. Lugu mngitud maha 3 pealise makiga aiwa ad-3600. Helittlust ei ole rakendatud. Heli on tpselt nii nagu lindilt tuli. Lugu prit originaal kassetilt. Ka dolby mravhendust ei ole kasutatud. Tulge nd vitma, et kassett ja kassetikad on jama!
    Viimati muutis Scott : 20-07-19 kell 01:47 Phjus: jrjestikpostitused kokku

Liige moi Kasutaja maine on neutraalne

Oled sa kunagi audio mteriistaga lhenenud oma kassetikale? Proovi ra, siis rgid natuke teist juttu, eriti THD ja IM moonutuste osas ning muidugi ASK ja mrade osas. Selleks pole palju vaja, keskmine helikaart ja REW tasuta tarkvara.

ldmoderaator OSX maine kipub olema madal OSX avatar

Tsitaat Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
    Mul muide vedeleb Aiwa 3head HX PRO
    See peab midagi vga pnevat olema, rariteetset - sest mudelite nimekirjas sellist kll pole, erinevalt jamaha dupladekist .

Kui me tahame rkida "kassett vs CD tasemest", siis vabandage vga - alla Dolby S mratasandusega ei ole see vimalik. Aiwa AD-S950 seda suutis krva jaoks lbivakanaliga vrreldes, manuaalse kalibreeringuga. Ja ka mtmisel ei hakanud teatud refleksid end ilmutama nagu tavaliste B-C makkide puhul. Kahepealine Aiwa AD-S750 Dolby S dekk seda ei suutnud. Sel ka muide see kuulus HX PRO peal kirjas...
    Kui tde vib vlja elda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

Administraator martinj on keelanud maine martinj avatar

Neile, kes mteriisadega analoogsalvestusele lhenud pole.
    Signaali mra sure reaalselt le 50 dB ei lhe. Viletsamaks aga kll.
    THD ehk mittelineaarmoonutus on igal juhul le 1%, kasseti puhul isegi rohkem.
    Detonatsioon (saab vrrelda niivrd kuivrd jitteriga) on kah vhemalt 0.1 %
    Tulevad veel ristmodulatsioonimoonutused, kanalitevaheline faasinihke ujumine.
    Salvestis rikneb ajaga ja magnevlja toimel
    Isegi vilets digi (telefon ,lptop) on suurusjrkudes parem.

Aga millegiprast kuulatakse, nauditakse - juu on neis moonutustes midagi meeldivat .
    Sinna juurde kivad ka lampvimendid ja vinlplaadid , milleks tnapeval puudub praktiline vajadus.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lpupoole, seda kiiremini hakkab linti raandev ketas prlema...

Liige moi Kasutaja maine on neutraalne

Tsitaat Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
    THD ehk mittelineaarmoonutus on igal juhul le 1%, kasseti puhul isegi rohkem.
    Sa unustasid mainida, et see kehtib kik nivoodele -20 dB ja vhem, le selle kik moonutused kasvavad tuntavalt.

Liige stosoorok Kasutaja maine on neutraalne

Tsitaat Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
    See peab midagi vga pnevat olema, rariteetset - sest mudelite nimekirjas sellist kll pole, erinevalt jamaha dupladekist .
    Aiwa AD-F810? https://www.hifiengine.com/manual_li.../ad-f810.shtml

Liige Sonic Kasutaja maine on neutraalne Sonic avatar

Tsitaat Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
    Sellel makil on signaali ja mra suhe 80dB, Martinj vidab, et le 50dB pole vimalik.
    Detonatsioon on 0,035%, aga Martinj vidab, et alla 0,5% pole vimalik.
    Keda uskuda?
    "Me vime kuulata kike, mida mdame, kuid me ei saa mta kike, mida kuuleme."

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 klalist)

Sarnased teemad

1. Estonia UM-010 tnapevased transid
    jannozz50 poolt foorumis Vimendifoorum
    Vastused: 3
    Viimane postitus: 09-05-19, 14:20
  2. Vastused: 3
    Viimane postitus: 28-11-17, 20:54
  3. M: Huvitavad kassettmakid
    oxake poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 13
    Viimane postitus: 20-03-15, 13:46
  4. Tnapevased vinlid