+ Vasta teemale
Lehekülg 4 / 4 EsimeneEsimene ... 234
Näitan vasteid 46 kuni 49 49-st

Teema: Maskid

Liige Svago maine kipub olema madal

Algseade Vs: Maskid

Tsitaat Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
    Kaua neid lihtsamaid FFP2/3 maske üldse hoiustada kannatab?
    Ma olen näinud pakendil kirja 5 aastat. Tegelik aeg sõltub hoiutingimustest.
    Ühe müüja puhul oli Ostas isegi kirjas, et maskid on aegunud ja ka foto sildist.

The 3M Health Care Particulate Respirator and Surgical Mask models 1804/1804S, 1860/1860S, 1870, 1870+ have an
    established 5 year shelf life when respirators are stored in their original packaging within climatic conditions ranging from
    -4 °F (-20 °C) to +86 °F (+30 °C) and not exceeding 80% RH.

https://multimedia.3m.com/mws/media/...f-life-faq.pdf

Gaasimaski puhul kasutatakse lõppfiltrina ka sütt. See võib näiteks niiskuses paakuda. Ilmselt sama lugu, nagu vanades lauatelefoni süsimikrofonides. Gaasimask peaks olema jah kõige parem, aga 100% ei ole midagi. Määravamaks saab näoga sobimine ja õige kasutamine.

Säilitamisest: https://epl.delfi.ee/uudised/narva-l...id?id=89433457

Liige moi Kasutaja maine on neutraalne

Tsitaat Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
    Oled ikka täiesti kindel ?

Meedia on hästi manipuleeritav tänu oma tavalisele ebakompetentsusele ja eestis ka üldiselt madalale tasemele.
    Mart teab seda vägagi hästi.
    Väike improvisatsioon - ja juba meedia istubki in corpore sul mitu kuud lõa otsas ja teeb tasuta reklaami.
    Ja see va meedia ei hammusta sedagi läbi et see nende püha üritus võib kujuneda "päeva lõpuks" positiivseks reklaamiks ja tuua sulle niipalju kasu et ise poleks seda tööd iialgi ära jõudnud teha.
    Olen, olen. Midagi positiivset sealt küll ei tulnud, väga suure negatiivse märgi sai külge ainult. Oled märganud, et ta peale seda hoiab väga madalat profiili, pole enam sisuliselt kuskil esinenud, keegi oskas lõpuks mõistlikku nõu anda.

Üldmoderaator OSX maine kipub olema madal OSX avatar

Moi, Mart pole lihtsalt kõneisik, vaid siiski minister, kel on kohutused tegeleda kriisiaja probleemide või nagu kantseliidis öeldakse - väljakutsetega. Ja ta asuski kõige sellega tööle, mis võib sulle tunduda kellegi nõuandmisena hoida madalat profiili. Kui pole lihtsalt füüsiliselt aega, siis tekib võimalus hoida madalat profiili päris kergelt ja ilma nõuandeta.
    Mõelge Mardi vanuse peale. See mida mikumaku viiskalt nimetab improvisatsiooniks, on sisuliselt tõesti heietamine, millist kohtame siin foorumiski pea iga päev ja mis enamasti on heatahtlik, vähemalt näitab et tegemist on reaalsete inimeste, mitte bottidega. Ajakirjandus ja muud vastalised aga kasutavad ära KÕIKE mida võimalik ja fantaseerivad juurdegi, et saavutada oma - ma ei hakka siin ütlema mida.
    Ehk võime selle episoodi nüüd kõrvale panna.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

Liige Shele maine kipub olema madal

Ehk võime selle episoodi nüüd kõrvale panna.

Täiega nõus! Siin on ikkagi tehnikafoorum (mitteisegi kõnetehnika!). Tervislikke värvilisi mune!

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Lemmikud

Foorumi reeglid

• Sa ei või lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta oma postitusi