+ Vasta teemale
Lehekülg 3 / 3 EsimeneEsimene 123
Näitan vasteid 31 kuni 37 37-st

Teema: Ebay teemal - petistest ja probleemide lahendamisest...

Liige ats Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: Ebay teemal - petistest ja probleemide lahendamisest...

Ei oska teiste eest kosta, aga minul on samalaadne olukord kenasti ära lahendatud. Ma ei mäleta kas arve tühistati või tuli see mul ära maksta ja kanti summa hiljem tagasi. Igal juhul võttis asi ca nädala peale pretensiooni ja negatiivse tagasiside esitamist.
    Aga isegi kui sa firmalt ostad, ei pääse müüja ikkagi kuskile negatiivsest tagasisidest ja kui usaldusväärsus on juba mitu protsenti alla saja võib ta oma poe kinni panna.
    Viimati muutis Scott : 26-05-20 kell 08:17 Põhjus: ei pea kõike tsiteerima

Liige Kaits Kasutaja maine on neutraalne

Nojahh, kuna siin ka iibei teema siis omal just üks juhus kus üks tüüp prantsusmaalt ostis mult ühe telku toiteplaadi ära..summa ei ole küll suur (30€ + 10 saatmine) aga siiski...jupp just sinna jõudnud ja tüüp avas case-i a-la Changed my mind ja et ... This is not the right model and TV screen is broken, no need ...kirjutasin siis tüübile kenasti et milles asi..et plaat mille saatsin on just see mille te ostsite et kõik on õige et täpselt nagu oksjonil fotodelt näha on ja et nii ei ole kena toimida teie poolt..ma ju siiski olen oma raha kulutanud (saatmiskulud ning pakendamismaterjal) seega oleks kena kui te selle case-i sulgeksite....vastuseks sain üpris ülbe/üleoleva sõnumi...
    You don’t have the choice.
    The law is I have 7 days to retract from a buy and ask a refund , that’s the European rules. eBay have been committed to pay hundred millions of € because they don’t have follow the European rules , now they follow the rules. And i’m In my right to send you back the card.
    I will pay the shipping return.
    European rules is seller can’t write negative. Feedback to a buyer. Here in France since I was a child ,I heard customer is king.
    Have a good day and sorry for that , I can keep this card
    -------------------------
    Sai ka muidugist iibeile kirjutatud et ma ei ole kohe kuidagist nõus seda eset tagasi võtma et minupoolt oli ju kõik korrektne ja et miks mina pean antud juhul kahjusid kandma....eks vaatab mis vastavad..
    krt ma ei ole ju nn store ehk pood vaid eraisik kes müüb kasutatud esemeid samuti eraisikule.....saaks veel aru et ese oleks rikkis või katki olnud....

Liige radiotehnika35 Kasutaja maine on neutraalne radiotehnika35 avatar

Tsitaat Esmalt postitatud Kaits poolt Vaata postitust
    I heard customer is king.

-------------------------
    Sai ka muidugist iibeile kirjutatud et ma ei ole kohe kuidagist nõus seda eset tagasi võtma et minupoolt oli ju kõik korrektne ja et miks mina pean antud juhul kahjusid kandma....eks vaatab mis vastavad..
    krt ma ei ole ju nn store ehk pood vaid eraisik kes müüb kasutatud esemeid samuti eraisikule.....saaks veel aru et ese oleks rikkis või katki olnud....

Või kuningas...on küll jah kuid kuningas peab kliendina ka kuninglikult käituma, muidu ei saa teda monarhile kohaselt teenindada kui tegelikult tegu siiski voorimehega.
    Tüüp ei oska ju isegi kirjutada, mis kuradi keel see tal on? Ühelhetkel ei taha asja, järgmisel justkui pole probleem.

Kas see asi on nii lihtne, et ostja taganeb ostust ja müüja peab kulud katma kui ostust loobumise põhjus on oma lohakus või meelemuutus?

Ma sain täna ka oma viimaselt ostult raha tagasi viimaks, peale ligi 4 kuud ootamist. Vahepeal ei ole ka siis ükski probleemne ese kohale jõudnud a noh, tagasimakse oleks ilmselt ka tüütu ja lisakulud, las siis olla.
    Pea 4 kuud oodatud trükkplaadipaberite müüja siis vahepeal saadetud sõnumitele ei vastanud, kirjutasin kaebuse peale 15. maid, paar päeva hiljem saatis tüüp sõnumi ja täna oli raha üle kantud. Ega see summa polnud suur aga asi rohkem põhimõttes.
    Näib, et mõni on nagla ja arvab, et kui ähvardada kaebuse esitada siis on jalad endiselt persseall kägaras ja enne neid sealt välja ei aja kui juba kuri karjas ja siiski näib, et ostjakaitse ka toimib ebayl.
    -superradical-

Liige Elektrik Kasutaja maine on neutraalne Elektrik avatar

Tsitaat Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
    siiski näib, et ostjakaitse ka toimib ebayl.
    Toimib. Enda kogemusest rääkida, siis kui vähegi mingi jama on, et kaupa pole vms, kirjutan, et tahan raha tagasi, kuna pole eset saanud.
    Üldjuhul raha mõne päevaga arvel. Ilma ühegi küsimuseta nende poolt. Õnneks on neid juhuseid vähe, kus peab küsima tagasi midagi..
    Kunagi oli juhus, et tahtsin üht spetsiifilist vana automakki, ainult 1 müüja müüs. Maksin ära jne, ootan, vaikus. Küsisin, millal teele läheb, et juba nädal möödas.
    Ühesõnaga ei pandud midagi teele, arvatavasti müüs õhku, ehk siis asja mida tal polnudki või siis ei viitsinud pakkida ega saata.
    Tõstsin kisa niiöelda läbi vastavate nuppude/linkide ja kirjutasin ebayle, et see müüja müüb olematuid asju. Posti ei pane jne.
    Kolmandal päeval oli raha kontol tagasi.

Aga selliste müüjatega kellega jamad on, tasub ettevaatlik olla muidugi.
    Kahjuks pole kõigil 100% positiivne tagaside. Vahest on ka keegi tühise asja pärast pannud ausale müüjale negatiivse kommentaari ja see jääb pikaks ajaks talle sinna.
    Kuigi kusjuures olen näinud "nalja", et müüjal oli vist 1 negatiivne tagaside, aga näitas ikkagi 100% positiivset. Võibolla see negatiivne kaotab kehtivuse, kui pikalt plussis olnud jälle. Ei tea seda poliitikat seal.

Kas sul radiotehnika35 on enamus või kõik jamad hiina müüjatega? Või ka näiteks UK müüjatega?

Mina mingi aeg (loe: ammu) "avastasin", et UKst ja Saksast saab asjad kiiremini kätte, olgugi, et kallimalt, aga kui ei viitsi kaua oodata, võtan ära kuskilt UKst või Saksast. Enamik tuleb nädalaga ära.
    Aga kui asjaga pole kiire ja täiendan varusid lihtsalt, siis võtan ka Hiinast. Teatud asjad tulevad Hiinast läbi ebay kiiremini, kui Alist.
    Ja mida väiksem ja kergem pakk, seda kiiremini tihtilugu tuleb

Liige A.S. Kasutaja maine on neutraalne

Ostjakaitse on seal eBay süsteemis tõesti suhteliselt hea, müüjakaitse paraku mitte, seega suvaline "ottegon" võib süüdimatult müüjal naha üle kõrvade tõmmata. Ise seal küll midagi müüa ei sooviks, rahaliselt mõistlikum oleks asi lihtsalt minema visata, jääks vähemalt saatmisraha taskusse alles.

Liige Kaits Kasutaja maine on neutraalne

Ei ole küll iibeiga seotud aga sai oma lüüdi ja muude juppide tagavara täiendatud ali kaudu ja enamus tellitutest on kohe-kohe saabumas, aga millegipärast ühte kotikest lüütidega lennukisse paistab et ei lubatud >> << sai muidugist ka müüjale päring saadetud ja ootan vastust...aga jahh hetkel liigub kaup suht kiiresti sealt siia võrreldes sellega et sai suht samal ajal või päev paar isegi varem saksa iibeist üks ost tehtud mis siiani teel..hetkel kuskil `viinis?` juba nädalajagu vedelemas `transiidis`...

Liige Elektrik Kasutaja maine on neutraalne Elektrik avatar

Venelased jutuubis räägivad, et ali viimasel ajal korraldab pettusi.
    Näidatakse, et kaup teel, aga tegelikkuses ei ole ja polegi midagi saadetud. Antakse fake jälgimiskood ja jäädki ootama. Lõpuks näed, et asi jõudis kohale ja asub kuskil Aaafrikas jutumärkides. Lisaks lõpmatul hulgal fake transistoreid saadetud jne..
    Võibolla petetakse rohkem venelasi, aga eurooplastega ei julgeta jamada.
    Kes teab, kõik on võimalik. Kindlasti sõltub müüjast ka.

1 asi mul tuli 6 kuud hiljem umbes, olin juba ammu raha tagasi saanud ja ammu unustanud selle asja.

Lisaks tuli ükskord hästi odava jubina asemel üks 90 eurine GPS seade, mida ma polnud tellinudki.
    Tea kas oli viga või siis kompensatsioon, kuna võibolla asja mida tellisin polnud laos enam. Aga kisa ma ei tõstnud. Seisab see aparaat riiulis. Pole aega olnud testida.
    Imesid juhtub.

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 2 kasutaja(t). (0 liiget ja 2 külalist)

Sarnased teemad

1. sq teemal Küsimusi.
    dmx999 poolt foorumis Kõlarifoorum
    Vastused: 2
    Viimane postitus: 07-03-09, 12:57
  2. Küsimus LCD teleri probleemide kohta
    kalleb poolt foorumis Video- ja telefoorum
    Vastused: 0
    Viimane postitus: 14-12-08, 23:37
  3. Vabal teemal
    martinj poolt foorumis Varia
    Vastused: 5