+ Vasta teemale
Näitan vasteid 1 kuni 10 10-st

Teema: Audes 064

Liige Duracell008 maine kipub olema madal

Algseade Audes 064

Uuriks palju liigub selliseid kõlareid nagu Audes 064. Võib ka eraldi 10"madalsagedus elementi/elemente pakkuda 4 oomist. 75W104-4

Pakkumised postkasti hindadega ja võimalusel koos piltidega.

Üldmoderaator OSX maine kipub olema madal OSX avatar

Algseade Vs: Audes 064

Siin tuleks vist täpsustada - kas bassidel peab olema tolmukuppel väljapoole või sissepoole (nõgus). 064 minu mäletamistmööda oli väljapoole kupliga, millised ei liigu kuigipalju enam, sest tehti suht vähe.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

Algseade Re: Vs: Audes 064

Audes 064 Kastid tulid alati nõgusate tolmukupplitga ja väljapoole kaardus kummiäärega. Ja just sellist elementi otsingi mis ei oleks ära vajunud tema valest hoiustamisest tingituna kummiäär vastu siledat pinda mis vajutab valjuhääldi sisse. Ja sellega sureb membraan ära ja kõlar jääbki vajunud olekusse. Sisuliselt Kui leida kuskilt samasugune uus membraan oleks see valjuhääldi taastatav.

Audes 053 Kastidel olid kupld alati väljapoole ja sissepoole kaardus kummiäärega. Need on jah üsna haruldased...

Parandage kui mu info paika ei pea.

Algseade Vs: Re: Vs: Audes 064

Ma tõin kunagi sõbrale tehasest 064 paari, kus tolmukuplid väljapoole. Ja endal on paar 063'e magamistoas, samamoodi väljapoole kupliga.
    Saab küll olla et tehas pani mulle lihtsalt sellise paari kokku kus nende jaoks vana (mudeli mõttes) valjukas sees. Rohkem seda mudelit mul tellitud ei olnud, üks paar ainult.
    Konfutsius

Liige MK Kasutaja maine on neutraalne MK avatar

Googel moogel aitab, kiire sirvimine pildiosakonnas näitas justkui mõlemat. Ja sisuliselt vahet pole audes vahetas neid ise 1:1.

Liige estonianpunk maine kipub olema madal

Mul sõbral vanad '90ndate Audesed, kus ühel kastil bassielement uuema(sissepoole nõgusa) vastu välja vahetatud. Ei saa küll aru, et üks kõlar teisiti mängiks kui teine. On siis üldse vahet? DELTA MACHINE'i vinüülilt "Angel" paneb alati kõigil ninast verd jooksma oma bassiga ning jätab nii mõnegi supaka häbisse... /;;/

Algseade Re: Vs: Re: Vs: Audes 064

Kui ta ühe bassi elemendi on nõus ära müüma/vahetama siis kirjuta mulle. Viskaks pilgu peale.

Algseade Vs: Re: Vs: Re: Vs: Audes 064

Mulle isiklikult tundub et nõgus on kuidagi uimasem või ebatäpsem. Kumer on konkreetsem.

Muide, 4-oomised olid enamasti hoopis autosubbakatesse pandud/mõeldud. Ma tehaseversioonis pole näinud ühtegi 064, 063 või 05x mudelit 4-oomisena, ikka 8-oomised olid.
    Konfutsius

Liige wigo Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: Re: Vs: Re: Vs: Audes 064

Just vaatasin kasti taha.Minu omad ka 4 oomised-064.Nii on sinna lipiku peale trükitud.Aga müüa ei kavatse neid kunagi.Ikka väga kaua otsisin sellise heliga kõlareid.

Algseade Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Audes 064

Tsitaat Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
    Mulle isiklikult tundub et nõgus on kuidagi uimasem või ebatäpsem. Kumer on konkreetsem.

Muide, 4-oomised olid enamasti hoopis autosubbakatesse pandud/mõeldud. Ma tehaseversioonis pole näinud ühtegi 064, 063 või 05x mudelit 4-oomisena, ikka 8-oomised olid.
    Kui siin juba aruteluks läks siis.

Oman mõlemaid paare kaste... 053 8Ω bassi element vanemat tüüpi (kumera tolmu kuppliga) kui ka 064 4Ω (nõgusa tolmu kuppliga) ja kui nüüd madalaid võrrelda siis 053 madal ots on üsna pläss... Seda õiget madalat matsu ei tule. Kõrged ja keskmised sagedused seevastu on igati head ja teravad võrreldes 064'ga. (Võimalik, et kasti litraas ja invertavade läbimõõt või üsna keerukas 6 mähisega filter on selles süüdi?)
    Aga 064 bass on üllatavalt madal kõrged on täiesti alla igasugust arvestust... Lihtsalt ei tule seda teravust sealt mida tahaks kuulda. Sai siis hakatud asja uurima, et kuhu need kõrged kaovad niimoodi.. ja selgus, et filtri plaadil olid takistid kõrgetel ja keskmistel vahel mida 053 filtril pole. Ja lisaks veel mingi mähis kõrgetel vahel mis veel ülemist otsa pügas. Takistid sai üle sillatud ja mähis vahelt ära joodetud nii, et kõrgetele jäi aind 2 kilekondet vahele. ja sellest piisas et, puuduolev sagedus taastada.

Üks pilt ka siia filtri plaadist.

Viimati muutis Duracell008 : Eile kell 03:47

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. M: Audes 064
    geoh poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 2
    Viimane postitus: 24-09-11, 12:18
  2. M: audes 064
    silf poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 43
    Viimane postitus: 23-08-09, 14:57
  3. audes 064
    silf poolt foorumis Audiotehnika
    Vastused: 4