Suletud teema
Lehekülg 6 / 6 EsimeneEsimene ... 456
Näitan vasteid 76 kuni 81 81-st

Teema: Mis kõlarid sobiks Yamaha A-1000 kokku?

Liige home maine kipub olema madal

Algseade Vs: Mis kõlarid sobiks Yamaha A-1000 kokku?

Siin foorumis on õppinud vennad, tuleb küsida konkreetselt: tahan 40 Hz, -10 dB. Kui on mustem bass, tuleb otsekohe THD ja ASK ettenäidata. Pealekauba martk kogub siin salaja interneti kasutajate andmeid. Nende asjadega tuleks arvestada, aga muidu tore kodune tunne on, kolm postitust päevas, kus sa veel nii rahuliku foorumid leiad,

Audiowell Killer

Philips 1" dome tweeter AD 11600 T4
    Beskrivelse:
    Sinusbelastning: 100 watt
    Musikbelastning: 130 watt
    Impedans: 4 ohm
    (ved delefrekvens på 5 kHz / 12 dB/okt).
    Frekvensområde: 1200 - 25.000 Hz (-3 dB)
    Laveste anbefalet delefrekvens: 2500 Hz
    Følsomhed (SPL): 96 dB ( 1 W/1 m )
    Resonansområde i fri luft: 1400 Hz
    R de : 3,3 ohm
    Effektiv membranoverflade: 3,9
    Svingspulediameter: 25 mm
    Dimensioner: 96 x 96 mm
    Indbygningsdybde: 31 mm
    Indbygningsdiameter: 84 mm

Midagi läks vist valesti
    Viimati muutis home : 01-07-20 kell 22:19
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

Liige D.D.D. maine kipub olema madal

Tsitaat Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
    *Teemalgatajal on võimendi optimeeritud min 6 oomi. Kuis ta adapteerib selle 4 oomiga, et täislaksu vajadusel kätte saada?
    Vale info.
    RTFM
    https://www.manualslib.com/manual/99...?page=5#manual
    if only one pair is connected the recommended speaker impedance may be anywhere between 4-16 Ohm

Liige rapboy666 Kasutaja maine on neutraalne

Korra kommenteerin üldiselt - ma ei aja eraldi mingit bassi, kesksagedust või kõrgsagedust taga. Pigem balnasseritud helipilti. Ei pea olema 12-tolline bassielement, aga tõenäoliselt on mingi tollide arv (olenevalt kõlari ehitusest jne), alla mille jäävad a la riiulikõlari tüüpi kõlarid veidi "väikeseks", et ruum heliga täita. Kõik on subjektiivne ja suhteline, aga pigem ma püüaks leida kõlareid, mis on heli mõttes puhtamad, tooksid lindistustest esile rohkem nüansse. Nii palju kui erinevaid võimendeid nende Estioniate taga olen kuulanud, siis osad suudava parema nö ruumilise kõla tekitada. Yamaha A-1000 on kindlasti mõne jaoks alla arvestust, mõne jaoks hea võimendi, aga tõenäoliselt lähiajal ma kuhugi "järgmisel tasandile" ei murra ja seega kõlarite valikul võiks seda arvestada. Seega ma ise hindan, et väga üle 1000 euro ei tasu ja teisalt ka ei soovi investeerida.

@D.D.D. - aitäh selle info eest! Väga hea, ma kogu aeg olin arvanud, et pean sellest min 6 oomist lähtuma. Eks ma pigem olen selline, kes seda võimu kuulab maksimum kl 9 peal (no dac'i signaal on tugev), seega ma vast nii kui nii ei ole mingi kriitilise piiri peal oma kuulamisnivooga. Ainus, milles ma kindel pole, on see, et mis see klass A-s kuulamine 4 oomi puhul teeb. Kuigi eks seda ma teeks veelgi enam mõistusega ja tagasihoidlikumal nivool.

Liige humax Kasutaja maine on neutraalne humax avatar

Kui on võimalust laena kusagilt veel 2 kasti 021 ja pane lisaks hetkel on sul 1+1 aga proovi 2+2 kasti, see tähendab , et kanalis on kaks kasti ja ühendatud järjestikku. Sellist lahendust et toas on kahe asemel neli kasti kasutasin ma aastaid ja helipilt muutub oluliselt paremaks ja ühtlasemaks ja tunduvalt mõnusm kuulata kui kast kanali kohta. 021 on hea kast ainult tema helirõhk võiks olla palju suurem. Võiksid proovida ka võimalust tõsta kastid 4tk kaks kast üks-ühe peal 60-80 cm kõrguse postamendi otsa ja paiguta kõlarid toa nurkadesse. Kui sinu toa plaani vaadata siis ja kui mul selline võimalus oleks siis oleks väga õnnelik, seal toas on võimalik kätte saada väga hea heli kogu toa ulatuses. Ma tean mis selleks on vaja, kuid siin "tarkade" lobamokkade seltskonnas pole mõtet sellest rääkida, mõnel neist siin teeb Selga raadio ja saapa karp ka head häält ainult et hea heli on hoopis teine teema. Kui võimalust on proovi ära ja veendu ise. Põhimõttelisel sobiks sinna midagi analoogset see aga eeldab iseehitamist https://www.visaton.de/en/products/a...itor-890-mk-ii
    Viimati muutis humax : 02-07-20 kell 15:40
    .Kui võimendile on vaja mõnda lampi siis küsida võib ikka! Lampvõimendi oli on ja jääb, ainult siin teatakse selles vähe, või üldsegi mitte!

Liige martk maine kipub olema madal martk avatar

Tsitaat Esmalt postitatud D.D.D. poolt Vaata postitust
    Vale info.
    RTFM
    https://www.manualslib.com/manual/99...?page=5#manual
    if only one pair is connected the recommended speaker impedance may be anywhere between 4-16 Ohm
    Tõepoolest, olin lugenud vaid service manuali skeemi(toide +-45V, üks paar lõputransse 2SC3370/2SA1333) ja võimendi tagaseina teksti, aga kasutusjuhendi lk5 jäi täiesti lugemata.

Ja kui veel nüüd lisaks loen 1984 a prospekti (vt hifiengine), kus kirjas et:
    ...at 3 and 4 ohms, the A-100o delivers an incredible 340 and 320 watts per channel...

Endal kohe piinlik, et püüdsin teemaalgatajat vales suunas juhatada.
    Sidestuskondensaatori puhul on tähtis jälgida, mispidi on trükkplaadil tema väljaviigud painutatud, muidu ei tea heli missuunas liikuda.

Kõlari bass kukub alates 50 hertsist - pole muret, mul seadmel nupp mida keeratates selle samavõrd üles tõstab.

Liige rapboy666 Kasutaja maine on neutraalne

Aitäh kõigile kaasamõtlejatele ja lahenduste pakkujatele. Ma nüüd igapäevaselt seda enam ei jälgi, teemat kinni panna vist siin alafoorumis ei saa, vähemasti ei näinud kohe seda võimalust. Otsuse kõlarite osas langetan vähe hiljem, suve teises pooles.

Suletud teema

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. Terrassile 2 kõlarit, mis võimendi sobiks?
    decent poolt foorumis Võimendifoorum
    Vastused: 0
    Viimane postitus: 01-05-12, 17:01
  2. Mis võim sobiks.???
    Darkness500 poolt foorumis Bassikõlari foorum
    Vastused: 28
    Viimane postitus: 08-09-09, 22:16
  3. Mis sellele sobiks?
    WhoKnows poolt foorumis Võimendifoorum
    Vastused: 3
    Viimane postitus: 21-12-04, 15:32
  4. mis võimendi sobiks?