+ Vasta teemale
Lehekülg 18 / 18 EsimeneEsimene ... 8161718
Näitan vasteid 256 kuni 263 263-st

Teema: Striimerist muusika kuulamine, olgu selleks siis Tidal, Qobuz, või koguni Spotify.

Liige home maine kipub olema madal

Algseade Vs: Striimerist muusika kuulamine, olgu selleks siis Tidal, Qobuz, või koguni Spotify

Striimer ei puutu asja, ja üldjuhul ei tee midagi paremaks, hoopis vastupidi, need universaalsed protokollid ei hakka kunagi korrektselt töötama. Küsimus on selles, mis asi see on: "esmane lahti pakkimine", mis brauseris ei toimi, aga desktopis tehakse?
    Tehnikafoorumis muidugi võib ka lugeda, ei tuleb roon sinna vahele toppida, ja cat8 kaablit panna, vot siis läheb asi heaks.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

Liige Novembre Kasutaja maine on neutraalne

Algseade Vs: Striimerist muusika kuulamine, olgu selleks siis Tidal, Qobuz, või koguni Spotify

Tsitaat Esmalt postitatud minisvami poolt Vaata postitust
    Kuidas see Qobuzi kuulamine siinamil toimub, kas läbi VPNi? Ma ootan juba amma, et see ametlikult kättesaadavaks saaks, sest mul kohe üldse ei sobi see Tidali inklinatsioon kaasaegse hiphopi, R'n B jms sedasorti muusika suunas. Kuidas oleks Qobuzi ja Tidali hevlikvaliteedi ja kasutamismugavuse võrdlus?
    Osta ebay-st. 1,5a tagasi toimis ilusti.

Liige Sonic Kasutaja maine on neutraalne Sonic avatar

Tsitaat Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
    Tehnikafoorumis muidugi võib ka lugeda, ei tuleb roon sinna vahele toppida, ja cat8 kaablit panna, vot siis läheb asi heaks.
    Siin saad lugeda, mida roon endast kujutab:
    https://www.audiomania.ru/content/art-7333.html
    Siin saad teada, mille poolest CAT8 teistest erineb:
    https://zen.yandex.ru/media/id/5d2d8...125e2174b5d378
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

Liige wigo Kasutaja maine on neutraalne

Tsitaat Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
    Striimeri ostsin Saksamaalt ning seal oli kohe Qobuz olemas, kuulan siiamaani. Arvatavasti oli tal perepakett tellitud. Kasutamismugavus sõltub rohkem konkreetse sriimeri äpist, näiteks Naimi äpp oli mugavam kui Lumini oma. Ebamugav on see, et mulle meeldivaid muusikastiile (prog-rock ja jazz-rock) ei saa kohe valida, peab otsima pop/rock ja jazz hulgast.
    Kui ma Qobuzes valisin New Releases, siis 178-st ainult 29 ei olnud Hi-Res.
    Wigole: proovi kuulata Miles Gurtu albumit ning kommenteeri ka kvaliteeti.
    Kuulasin seda albumit-hea kuulata.Aga sellise saundiga on seal veel-anna aga soovitusi.Mul ca 40 aasta muusika kuulamata.Jazzu hakkasin siis alles kuulama kui esimese lampvõimendi sain.See nädal on Diana Kralli päralt.Tema plaadid on ka hea heliga.Ja rooni hakkasin kasutama mugavusest.Ei pea läpakale kaableid järgi toppima .Sai ostetud juurde samsung tab a-nüüd käib tidali muusika valimine ja volume läbi tahvli ja mina olen rahul.Peale selle haldab ka roon cd pealt ripitud asju.
    Viimati muutis wigo : 15-10-20 kell 08:22

Liige home maine kipub olema madal

Maitse asi muidugi, aga mina eelistan kasutada softi, mis on kirjutatud konkreetse raua jaoks. Mingi loogika peab ju olema, kui nüüd Tidal desktop, pakib faili lahti 96 kHz / 24 bitiks, kuidas siis MQA abiga analoogiks muundamine, saab veel seda paremaks teha? Ja kui Roon lihtsalt MQA läbi laseb, aga lahti pakkimist tema ei tee, mis seal saab paremaks minna, ja midagi sinna lisada pole Roon ka võimeline. Kõik need audiofiilsed liidesed kasutavad Windowsi tuuma, mida on näha sellest, palju nemad ressursi kasutavad, ja tulemus sõltub alati sellest, mida on veel arvutise installitud, seal ka igasugused kummalised probleemid tulevad.
    Cat8, no üks lugu keskeltläbi sisaldab 30 MB info mahtu, see teeb alla 10 MB per minut, 2 Mbps ühendus peaks kuhjaga selle ära katma. Kui tänapäeval see kuidagimoodi läbi ei tule, peaks mingi asi väga mäda olema.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

Liige minisvami maine kipub olema madal

Tsitaat Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
    Osta ebay-st. 1,5a tagasi toimis ilusti.
    See on huvitav, ma pole niisugusest asjast (jutt käib Qubuze ja Tidali tellimuste müügist Ebay kaudu) kuulnudki. Kes teab, palun selgitage, kuidas see toimib, et Eestis kuulata saaks, ma kohe testiks ära. Kas mul peab olema Qobuze konto enne? Mida nad õigupoolest saadavad, kui osta mingi X aja „teenus“?

Liige Novembre Kasutaja maine on neutraalne

Saadavad kasutaja nime ja parooli. Logid sisse ja hakkad kuulama.

Liige kaliif maine kipub olema madal

Sooviks Tidalist maksimaalset helikvaliteeti kätte saada. Kõik jookseb hetkel läbi Yamaha ressi A3080. Kas on mingi võimalus sinna striimida max kvaliteediga. Ta oma app ei luba MQAd. Eraldi DACi pole.

Siin formaadid mida see ress toetab

Vajuta pildil suurema pildi nägemiseks

Nimi:	Capture.JPG
Vaatamisi:	10
Suurus:	79,0 KB
ID:	20408

+ Vasta teemale

Teema informatsioon

Antud teemat sirvivad kasutajad

Hetkel sirvib antud teemat 1 kasutaja(t). (0 liiget ja 1 külalist)

Sarnased teemad

1. Vastused: 409
    Viimane postitus: 17-06-20, 08:55
  2. Tidal vs. Spotify Premium
    pekk poolt foorumis Audiofoorum
    Vastused: 8
    Viimane postitus: 25-02-15, 19:22
  3. cd- romiga muusika kuulamine.
    whiteshark poolt foorumis Tark- ja riistvara foorum
    Vastused: 7
    Viimane postitus: 26-02-09, 13:08
  4. Nokia peakomplekt ja muusika kuulamine
    shadowman poolt foorumis Mobiilifoorum
    Vastused: 1
    Viimane postitus: 23-07-05, 01:36
  5. CD-romiga muusika kuulamine ilma arvutita..
    pic poolt foorumis Elektroonikafoorum
    Vastused: 12
    Viimane postitus: 10-12-02, 17:49

Lemmikud

Foorumi reeglid

• Sa ei või lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta oma postitusi